Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit érhet egy 1496-os...

Mennyit érhet egy 1496-os üveg bor?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
1496?? Szerintem valamit elírtál :)
2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkoriban már volt üveg nem? Bor is volt már :D

Természetesen ez egy feltételezés hogy ma mennyit érne egy ilyen régiség.Szerinted?

2013. júl. 11. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mínél régebbi egy üveg bor annál többet ér, ellenben úgy tudob hogy 70-80 évnél régebbi bor akár hogyan is van tartva, tönkremegy. 1496-ban ha elraktak egy üveg bort, akkor gondolom nem légtelenítették palackozáskor, mint most a XX.században, szóval szeintem nem húzták annyi ideig mint a modernek. Maga a palack véleményem szerint, ha valahogy meg tudod állapítani az eredetiségét akkor 6 számjegyet biztosan érhet, ha nem 7et.
2013. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nyilván a címkével együtt értem a palackot, de valószínűtlennek tartom, hogy a hitelességét ellenőrizni lehessen.
2013. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú az nagyon sok pénz :0

Nem hiittem volna hogy egy palack bor ennyit érhet..

értem,csak kíváncsi voltam erről fogalmam sem volt csak reneszánsz szakkörre járok és ez majdnem mátyás évbeli szám

2013. júl. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!