Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Interneten vannak jó honlapok...

Interneten vannak jó honlapok amik borokhoz kapcsolódnak?

Figyelt kérdés

Szeretek borokkal foglalkozni. Eljárok néha borkóstolóra. Talán már nem vagyok amatőr. De szeretném minél jobban szélesíteni a látókörömet. Nem vagyok eleresztve anyagilag. De havonta egy jó minőségű bort meg tudok engedni. Ha már megveszem szeretek jót venni. De nem találok sehol egy korrekt oldalt ahol olvasgathatok olyanokról, mint például:

Milyen ételhez milyen bor?

Melyik borvidéknek milyen fajtái vannak?

Akár a borvidékek, borfajták története...

Minden oldalon csak töredékinformációk vannak. Előre is köszönöm.



2013. júl. 13. 18:09
 1/1 Phoney ***** válasza:
Szerintem menj el a megyei könyvtárba, ott kiválasztod a szimpatikusabb borászati könyveket (több is lesz), és amikor a szakirodalom megvolt, akkor az interneten olvasgathatod a borblogokat, hogy további morzsákat szedj fel. Én az égetett szeszt mondjuk nem könyvtárban kezdtem, viszont tudtam, hogy mit hol keressek az interneten (természetesen az sem volt egy helyen leírva, igazából még 1-1 fajtája sem).
2013. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!