Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vajon mi volt ez az ital a...

Vajon mi volt ez az ital a filmben?

Figyelt kérdés
Az Őrült dilis szerelem című filmben mutatták, ahogy csinálta a srác, a lánynak a lakásán (aki egyébként nem látta a filmet annak csak ajánlani tudom, aranyos kellemes kis film:) Visszatérve az italra abból állt, hogy egy whiskys pohárba belerakott emberünk egy kockacukrot, néhány cseppet rácsepegtetett valamiből, majd finoman összenyomta a kockacukrot, és felöntötte valami barna, valószínűleg alkoholos itallal. Talán konyak, whisky, brandy nem tudom, de nagyon igényes italnak tűnt. Aki esetleg ráismer, mert ivott már ilyet, vagy esetleg mixer, és készített ilyet, az kérem írja meg, mert nagyon érdekelne mi volt ez. Köszönöm :)

2013. júl. 14. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Az infóhoz a Google a barátod, az Angosturához meg a koktélszaküzletek.

2013. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy nem tudtam azt a nyilvánvaló tényt, hogy benne van a filmes koktélok top tízes listáján :/


Azért köszi.

2013. júl. 14. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Old Fashioned. En napi szinten keszitem, ez a szakmam.
2013. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Isten vagy! Köszi :D
2013. júl. 15. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Mathiass :)


az ital, az ital.. :D

2013. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szevaaa. NA igen. Te már csak tudod :D :D
2013. júl. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!