Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Haverral fogadtunk hogy egy...

Haverral fogadtunk hogy egy hónapig minden nap iszunk, és megnézzük ki bírja utána a piát jobban. Meg merjem ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Haverral fogadtunk, hogy mind ketten iszok minden nap 1 hónapon át, és meglátjuk ki bírja jobban utána a piát.

Ha ezt megcsinálom, minden nap pár korty töményet iszok, alkoholista leszek?



2013. júl. 10. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Aki minden nap iszik, az nem "lesz" alkoholista, hanem már az.
2013. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Ha minden napot végigiszol töménnyel már megéled az alkeszok életét, nem pedig később leszel az. Amúgy ha 1 hónap után abbahagyod valószínűleg regenerálódik a májad, akik évekig ott ülnek a kocsmába minden nap na azoknak lesz nagyobb bajuk.
2013. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha minden nap iszol 1 deci töményet, vagy 4 deci bort, akkor alkesz vagy. Márpedig ennél kevesebbet inni az nem ivás, szóval igen, ezen időszakban alkoholistának fogsz számítani. Ha utána abbahagyod, akkor nem. de szerintem 1 hónap elég lehet ahhoz, hogy ne hagyd abba. Szerintem mondd ezt el a barátodnak, és egyezzetek meg 2 hétben. Vagy abban, hogy mindketten megisztok éhgyomorra egy 7 decis kalinkát, aztán az bírja a piát, aki nem hány be, vagy aki nem ájul el. Ha amúgy mindketten bírjátok a piát, lehet 1 literes is.
2013. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor felejtős! De a szervezetem is kikészülne tőle 1 hónapig nem?
2013. júl. 10. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Én 2 és fél hónapig magam alatt voltam, napi 3 sör volt a minimum, ha "esemény" volt, jött mellé tömény is, ha whiskey került a közelembe, úgy éreztem már csak egy őrangyal segíthet. Aztán egyik napról a másikra, ahogy javult a hangulatom, abbahagytam. Egyszerűen nem kellett, ettől függetlenül bulikban ittam (iszok), de nem naponta. De ugyanezt eljátszottam a cigivel is, amíg ez az időszak tartott, naponta 3 szál minimum megvolt, most már "csak" parti-cigis vagyok. Egyeltalán nem kívánom.

Ami vicces, hogy a koffeinre viszont keményen ráfüggtem...

2013. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme lenne? Az nyerne aki a következő hóna első napján nem nyúlna pia után?
2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom egy hónap alatt minél magasabb alkohol toleranciát szeretnének felépíteni, aztán addig inni, amíg az egyikük össze nem esik.
2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez kömény. :)


Valszeg nem lenne semmi bajod, kicsi az esélye.

Minden nap nem rúgtok be, nem? Csak kicsit isztok.

2013. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:

„hogy mindketten megisztok éhgyomorra egy 7 decis kalinkát” –


Gratulálok az ötlethez, ez SOKKAL veszélyesebb és károsabb, mint 1 hónapon át meginni napi pár korty (akár 1 deci) töményet. Egyesek egész életükben megisznak ennyit naponta anélkül, hogy bajuk származna belőle. Ettől függetlenül persze szerintem is baromság az egész fogadás.

2013. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Phoney!

Nyilván a 7 decit lehet módosítani annak függvényében, hogy mennyire bírják az italt. Viszont ezzel elkerülhetik az alkoholizmust. A lényeg az, hogy valami mennyiségbeli fogadás legyen, és ne időbeli, mert az nem vezet alkoholizmushoz. Persze a halált el kö kerülni

2013. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!