Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tapasztalt ivók! Be akarok...

Tapasztalt ivók! Be akarok b***ni egy pár órára rendesen, hányás, ájulás nélkül. Mi a tuti módszer?

Figyelt kérdés

Nem mertem még sose annyit inni, hogy részeg legyek huzamosabb ideig.

Csak ittas, és részegséget, kb fél óráig éreztem.

Egyszer ki akarom próbálni, hogy milyen az, ha az ember egy fél este be van b***va, de nem ájulás, meg hányás, hanem egyensúly zavar, meg ilyen szinten.


Hogy kell úgy inni, hogy az ember nem fog hányni, de rendesen fogja tartósan érezni azt, milyen ha az alkohol megtámadja az idegrendszert? :D :D :D


Eddig csak kb 1 üveg bort, és 1-2 korty vodkát ittam meg az volt a kemény. És ezt éreztem olyan fél óráig.

Utána már csak ittas állapot volt.

Hogy tudnám azt akkor megcsinálni, hogy tényleg részeg leszek órákig?


Van rá módszer, amitól nem lesz hányás, ájulás, és bajom?



2013. júl. 16. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyi, hogy érezni kell, hogy mikor kell szünetet tartani, akkor is ha itatni akarnak. Aztán meg ha hazamész igyál sok vizet.
2013. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg fél üveg bort egy húzásra, nálam akkor az a pont jó állapot van. Ha az egészet lehúzod félájult leszel, és össze-vissza hánysz...
2013. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 intrepid ***** válasza:
100%

Én ha sokat ittam, mindig abból volt a baj, ha összekevertem. Ha egyfajtát ittam, ettem előtte, nem hirtelen rántottam magamra a rengeteg italt, hanem folyamatosan ittam, akkor nem is voltam rosszul az italtól.

A bor - vodka combo nagyon rossz ötlet.

2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egy fajtát igyál, pl 3-4-5 sör aztán jó vagy
2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

vegyél vodkát, és idd úgy hogy keversz mellé valami üditőt, narancs, vagy lime


berugsz, de nem valószínű hogy behánysz, csak ha keversz

2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem hogy ne hintázz és ne forogj a focipályán 2 percig
2013. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a "mindenböl egy kicsit" taktika hatásos.
2013. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyél előtte valamennyit, ne éhgyomorra kezdj inni, de azért ne is nagyon tömd tele magad mert annak is hányás lesz a vége.

Én azt ajánlom, hogy igyál pár sört aztán amikor már eléggé érzed a hangulatot kezdj valami minőségi(bb) töményet inni akár keverve akár tisztán. Én a bort nem ajánlom, attól mindig előjön a róka.. Fontos megjegyezni szerintem, hogy a gyenge minőségű italoktól sokkal könnyebben felkavarodik a gyomrod hiszen le kell tuszkolni, úgy érzi a szervezeted, hogy el kell távolítani a "mérget". Azén favoritom a vodka illetve a whiskey.(minőségtől függően jéggel és/vagy kísérővel.)

Jó szórakozást, és fő az elővigyázatosság. :)

2013. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a bor valóban hányáshoz vezet, ha rendesen be akarsz rúgni tőle. Ellenben sörtől nagyon nehéz hányni, de sajnos berúgni se egyszerű :D legalábbis nekem jópárat meg kell kell innom ahhoz. Sokan írták még a vodkát, szintén arra szavazok. Leggyorsabban, legtartósabban, legkönnyebben és a legdurvábban is a vodkától lehet berúgni, és még sosem hánytam tőle. Keverd bármilyen szénsavmentes(!) gyümölcslével.
2013. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
48%
Mi 3an szoktunk meginni egy 7 decis royalt, epres cappyvel..azzal a legjobb, nem lehet érezni az ízét az alkoholnak és nem leszel tőle rosszul.
2013. júl. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!