Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az emberek miért szeretnek...

Az emberek miért szeretnek részegek lenni? Szerintem furcsa egy érzés.

Figyelt kérdés

Életemben először berúgtam a múltkor.

És furcsa.

Nem értem miért szeretik az emberek.

Kezdjük ott, hogy fura melegséget éreztem, utána dölöngéltem jobbra-balra, nem bírtam egy helyben megállni, minden olyan fényes volt éjszaka a lámpák égették a szemem, mindent olyan furcsának hallottam, ha hozzám szóltak, nem hallottam mit mondanak, csak hogy valaki magyaráz nekem.

És mindenen röhögni támadt kedvem, a nem vicces dolgokon is. Elesetem, és szakadtam a röhögéstől a földön...


Most ebben mi a jó? Miért szeretnek ennyire részegeskedni a fiatalok?

Szerintem olyan érzés, mintha nem evilágba lenne az ember.



2013. júl. 21. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

meg is válaszoltad a kérdésedet


" Szerintem olyan érzés, mintha nem evilágba lenne az ember. "

2013. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek.
2013. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek részeg lenni de csak a kereteken belül amígtudom holvagyok és oldotabb is vagyok tőle.
2013. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem többnyire azért, mert ez egy jó ürügy arra, hogy bármit megtehessenek, amit józanon nem mernek, anélkül, hogy bárki felelősségre vonná őket. Nem okos.
2013. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is csak addig a szintig tartom jónak, amit előttem már leírt az egyik válaszoló, de ezt sokszor lehetetlen megtartani, ha a banda belelendül az ivásba :D

egyébként ha csak ilyennek élted meg az egészet, akkor nem tudom, hogy mi értelme van a kérdésnek, ugyanis az ezzel járó negatív élményeket megúsztad (erős szédülés lefekvéskor, hányás, másnaposság)

2013. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a hétvégén ittam először úgy, hogy picit spicces voltam. Annyiból volt jó, hogy minden szaron röhögtem, kicsit eltűntek a gátlásaim.
2013. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!