Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik Absint a jobb? A piros...

Melyik Absint a jobb? A piros vagy a zöld?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Zöldre szavazok..!



amugy még pirosat nem ittam :)

2013. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fekete:)
2013. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak pirosat vagy zöldet tudok rendelni :(
2013. júl. 22. 17:25
 4/7 Phoney ***** válasza:
100%

Hagyd a bánatba mind a kettőt, mert átverés az egész, nem abszint, hanem értéktelen kommersz szeszes ital.


[link] – ezek itt az itthon kapható abszinthamisítványok, és fogadok, hogy ezek között találod meg azt a kettőt, amit kinéztél. Ha megtaláltad őket, kattints rájuk, és olvasd el, hogy mennyit érnek. Ugyanis az "Absinthe" fantázianevet BÁRMILYEN italra (vagy igazából akár mosóporra is...) rá szabad írni, és ezzel a gyártók jó vastagon visszaélnek. A legtöbb ember sose látott még abszintot, ezért bármit el lehet nekik adni "abszintként", amíg sok alkohol van benne és érdekes színe van.



[link] – ezek az igazi abszintok, biztosan nem ezek között találod meg azt a pirosat és zöldet, amit kinéztél.


Persze egyébként létezik zöld és piros abszint is, és mindkettőből vannak jók és rosszak.

2013. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Phoney válaszait pia fronton érdemes komolyan venni.

Tényleg (nagyon) ért hozzá, a saját bőrömön tapasztaltam, amikor utána olvastam.

2013. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
így van :)
2013. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy lexikon ez az ember :)
2013. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!