Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy tök jól kinéző...

Gáz ha egy tök jól kinéző amerikai zászló mintás fürdőruhán a zászló másik irányba áll? mármint a bal oldala a piros-fehér és a jobb a kék fehér csillagos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pl ilyen [link]
2013. júl. 15. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen fajta h felül nem kell megkötni akk sztem át tudod úgy fordíatani h jó legyen . amúgy ha nem írod le és csak a képet nézem , akkor fel sem tűnik h rosszul van :D
2013. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem lehet átforgatni, akkor igen, necces kicsit.

(mondjuk én azt sem értem, miért kell egy magyar lánynak amerikai mintás bikini, olyan sokat tudhat az amerikai életérzésről... de ez egyéni szoc. probléma és off is, tudom :D)

2013. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem gaz es ez a forditottsag csak nezopont kerdese! ha leveszed es magad ele tartod es ranezel, akkor neked nem lesz forditva! csak azok latjak forditva, akik teged neznek; az meg nem szamit!
2013. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de amugy a kerdest rosszul irtad, a kepen mellekelt rucin a jobb oldal a kek feher es a bal a piros feher csikos... persze ha a neni tukorkepe van lefotozva akkor nem :)


Tokmindegy, ugysem azt fogjak nezni!

2013. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Második, elsős korom óta találkozok amerikaiakkal, és imádom ahogy az élethez hozzáállnak :) bárcsak itthon is mindenki ilyen pozitív lenne :)

Kedves utolsó, én is ezt írtam, a jobb oldala a kék-fehér :)

És köszönöm mindenkineka válaszokat :)

2013. júl. 17. 23:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem második, harmadik :) másodiknak pedig:én is ezen gondolkoztam, h hogy mintha át lehetne fordítani :)
2013. júl. 17. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én is ezt írtam, a jobb oldala a kék-fehér :) haha, most lebuktam... mindig is hadilabon alltam a jobb/bal megkulonboztetesevel (es ugy latszik a szovegertessel is) :D


Nyugi, azt hordasz amit akarsz es nem szamit mas mit mond, ha neked tettszik, akkor elvezd.


szerintem tok jol nez ki, csak ez a pantnelkuliseg nekem nem kenyelmes

2013. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálam ez a minta végképp kiverte a biztosítékot. egyébként igen, GÁZ nagyon is de csak akkor ha valakinek feltűnik. mondjuk apaljáraton is gáz de ge tudod. szerinted van valaki a Földön aki hordana divatból magyar zászlós cuccokat ? szerintem nen. bár már divatból mindent magukra aggatnak az emberek
2013. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!