Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ártalmas ha egy 13 éves iszik...

Ártalmas ha egy 13 éves iszik sört? Lehet belőle valamilyen baj?

Figyelt kérdés
Soproni ízesítettre sörre gondolok
2013. aug. 2. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is gáz ha valaki 13 évesen iszik sört.

Én alapból nem bírom.

Szerintem egy 13 évesnek egészségtelen.

2013. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy 13 évesnek minek kell inni sört?!
2013. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%
Alkoholmentestől semmi, nyugi . :D. Amugy meg szerintem a sörre se szoksz rá. Az egyik felnőtt az utcánkban csak így hívja : soproni fanta :DD
2013. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
És ha rá is szoksz, nem a sör vagy az alkohol ízére mivel alkohol nincs is benne, és szerintem a sör ízét is alig érezni. Max ha sokat iszol lehet hogy sörhasad lesz.
2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ízesített nem feltétlen alkohol mentes. Sztem 13 évesen még nem kéne alkoholt innod.
2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó :) Én nem iszok sört csak néha és nagyon keveset. De az egyik barátnőm nagyon issza. SZinte napi szinten.
2013. aug. 2. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi baja nem lesz. Csak akkor ártalmas az alkohol, ha egy bizonyos szintet huzamosabb ideig meghalad a véralkoholszinted. Ez napi 1 sör esetén nem következik be.

Az egyetlen probléma, ami felmerülhet, a rászokás, de ahhoz napi 1 sör esetén évekig kellene innia.

Az, hogy a véralkoholszintje meghaladja-e a szintet 1 sörtől, a testsúlyától is függ. Ha pl. 30 kiló, akkor meghaladhatja. Ha 50, akkor semmiképp.

2013. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha lány akkor eléggé ciki.Ha fiú akkor sem valami kellemes látvány.Bár hébe-hóba egy egy sörtől senkinek sem lesz baja.Az ártalmas ha napiszinten issza 13 évesen.
2013. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lány issza :S
2013. aug. 3. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát,ha napi szinten az nagyon gáz.

Ez szerintem később rosszabb is lehet.


Meg,napi szinten..ha csak egy,az is sok szerintem az ő korában.

2013. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!