Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 csapolt sörtől fél litertől...

1 csapolt sörtől fél litertől már be lehet rúgni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 12 eves vagy es eloszor iszol akkor talan, amugy nem hiszem. En 4-5 sor utan kezdek spicces lenni.
2013. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy egy üvegtől is be lehet / nem lehet. Nem értem a kérdést.
2013. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ha a véredbe vezeted közvetlenül, akkor igen.

bár milyen sör? mert egy 12%-os sör(csapoltba még nem láttam itthon, csak német importba dobozosan) egy alkoholhoz nem szokottat meg tud lökni.

de egy sima 4-5%-os nem nagyon.

2013. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximum az tud berúgni aki egyáltalán nem bírja az alkoholt. De ha 10%os sört iszol (mert van ilyen csak nem itt) Akkor elképzelhető de egy normál 4-5 % ostól semmi bajod nem lesz. Ha nem bírod az alkoholt semennyire akkor lehet gond, mert egyik ismerősöm ezért nem iszik soha mert a gyümölcsös sörtől is betud rúgni, igaz nem nagyon de már érzi hogy gond van.
2013. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van itthon is 12%-os csapolt sör. Legenda sörfözde!
2013. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még életedben egy kortyot nem ittál, és mondjuk egy 45 kilós lány vagy, akkor lehet, hogy elég komolyan megérzed és megüt, de berúgni még akkor sem fogsz ennyitől. Vagy mondjuk ha melegben, tűző napon iszod, akkor is lehet, hogy kicsit spicces leszel tőle, de részeg nem, az 100.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
50 kilós lány vagyok, ha éhgyomorra iszok sört ilyen melegben akkor be azért nem rúgok, de kicsit spicces leszek már fél litertől is.
2013. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A valóságban ez elképzelhetetlen.

40 kilós 12 éves lány először iszik 100 km-es biciklizés után tűző napon aznap még nem evett de 100km-t lenyomott, na akkor el tudom képzelni.

2013. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges :D


Lehet, hogy csak én vagyok ilyen csirke? :O

13 évesen én 1-et megittam és már éreztem, 2-nél látszott a járásomon.

És ember vagyok.

2013. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!