Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha még életemben nem ittam...

Ha még életemben nem ittam alkoholt (20/F), akkor a jóminőségű pezsgő (pl. Törley Chardonnay Brut) vagy vörösbor mennyire "nyomja" meg a fejem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 19:10
 1/4 anonim válasza:
Attól függ, mennyit iszol, de előbb szerintem tapasztald ki mennyire bírod jól a piát mert ha jól, akkor ihatsz elég sokat míg megérezheted a hatását:)
2013. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-2 pohárra gondoltam vacsora mellé. :)
2013. aug. 19. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? 50 vagy 150?

Amúgy 1-2 pohárral igyál, aztán fél óra múlva nézd meg, mi van. Ha csökken a hatása, ihatsz még egy pohárral, aztán ha megint csökkenni kezd a hatáa, ihatsz még.

De 1 üvegnél (4-5 pohár) semmiképp ne igyál többet az egész nap/este alatt! Ez 80 kilósokra vonatkozik, körülbelül átlagos körülmény esetén.

Legközelebb pedig ihatsz többet is, csak először legyél mértékletes.

2013. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon hasznos volt. 93kg vagyok.
2013. aug. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!