Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyibe kerül manapság 1L...

Mennyibe kerül manapság 1L pálinka?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy mondjuk 1 liter szilva pálinkát ami nem cukrozott és jó minőségű mennyiért tudnám árulni?

#cefre #pálinka #szilvapálinka #minőségi pálinka #pálinka ár
2013. aug. 26. 18:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Itt 2000-ért örülnek ha viszik, és mindegy milyen jó, fajta gyümölcs, alma, szilva, körte, barack, vegyes, ha nem különlegesség, akkor 2000/liter. Ha különleges, akkor is 3-6000. Mondjuk itt elég sokan főzetnek. Ha nagyon rossz, akkor adják 1600-1700-ért is.
2013. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
Meg lehet ideologizálni a dolgot, de az 50 fok alattit nem veszem meg és kész. Hiába a mutatós fél méter hosszú, három centi átmérőjű palack a polcokon, igya aki főzte. Majd én tudom, melyik a jó ízű. Hoztam is tavasszal 20 liter a vidéki rokonoktól. Nekünk 2500 - ért adták literjét, de másoknak drágábban mérik. Jó anyag. Egyéb rövidet - az Unicumot kivéve - nem vásárlok boltban.
2013. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!