Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért leszek rosszul a sörtől?

Miért leszek rosszul a sörtől?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és nem érzem úgy hogy nem kéne meginnom és megiszok pl 2 litert és 1-2 óra után hányok. Bár ez csak mostanában kezdődött és olyankor ha több féle alkoholt iszok. Talán emiatt történik? Vagy azért mert előtte túl sokat vagy túl keveset eszem? (15/f)

2013. szept. 21. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 üveg sör meg egyéb dolgoktól tényleg lehet hányni, mik azok az egyéb alkoholok? Mert ha rövidezel mellette vagy borozol, akkor nincs min csodálkozni, nem mindenki bírja úgy 15 évesen az alkoholt.

Egyél előtte többet, ne keverd, vagy próbáld meg gyengébb sörrel, kevesebbel, vagy közben igyál alkoholmenteset is és valami nasit, úgy még másnapos se leszel.

2013. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell keverni. Ha sörözöl, akkor az sörözés legyen. Ha egyfajta nedűt iszol, akkor előfordulhat, hogy berúgsz, de hányni tuti nem fogsz. Én életemben három alkalommal hánytam alkohol miatt, de mind a három alkalommal azért, mert össze-vissza kevertem.
2013. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg nem jó keverni, de az is lehet, hogy epekőre vagy hajlamos, az epések nem bírják a sört. Hánynak tőle.
2013. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!