Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mindig is utalni fogom a sört?

Mindig is utalni fogom a sört?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt megvolt életem első berúgása a haverokkal. Megittam nagyon sok sört és az egész estèt végighánytam. Azóta nem bírok egy pohárral se meginni. Nagyon szerettem a sört, és inni akarok mert jó nagyon csak a gyomrom nem bírja. Leküdjek egyet vagy mi?

2013. szept. 23. 06:06
 1/2 anonim válasza:

Inni éhgyomorra sose szabad, ezt jegyezd meg egy életre! Ha pedig házibuliban vagy, nem elég, hogy úgy menj oda, hogy megkajáltál, hanem ivás közben is néha kell enni valamit (lehetőleg egyszerűbb ételt)!

Ha pedig csak egy pohár sört szeretnél meginni, válassz valami jobb fajtát (Pilsner Urquell pl.) és idd meg ebéd közben. Hidd el, így biztos meg fogod bírni inni és élvezni is fogod!

2013. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár még ez is megtörténhet.

Én középiskolásként úgy berúgtam házi pálinkától, hogy azóta ránézni sem bírok. Majd hogy nem öklendezni kezdek. Ennek huszonvalahány éve már.

2013. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!