Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajándékba milyen vodkát...

Ajándékba milyen vodkát ajánlotok 17L-nek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hugom akarom meglepni valami különleges vodkával karácsonyra. A Royalt és a Kalinkát nagy ívben kerüli, a finlandiáért van még oda, de azt nem akarok neki venni.eredetileg SKYVodkát akartam neki venni, de pont most kapott barátnőjétől, így az bukott. Szóval ötleteket várok. Az ár felsőhatára olyan 7ezer körül gondoltam, de legvégső esetben 10ig felmegyek, de az már nagyon legvégső. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 27. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég hülye ajándék karácsonyra vodka, de ha ennyit rászánsz, akkor Grey Goose vagy Belvedere, de azok csak akciózva férnek bele a 10-be.


Esetleg valami díszdobozos oroszt, az Arbat boltokban biztos ajánlanak olyat, ami ezerszer körbeveri a Finlandiát és szépen is van csomagolva.

2013. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 4165 válasza:
0%
Ha szereted, semmilyet. Pancsolt sz.r mind. A tízezres is. Egy üveg pálinka.
2013. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, én örülnék neki. :)


[link]


Ez lányosabb és jó árban is van. De egyébként lehet kapni rózsaszín vodkát, csak most azt nem találtam meg. Szóval valami csajosabb editiont is nézhetsz.

2013. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Xenia vodkak. Mindenfele szinben es izesitesben van:)
2013. szept. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

4165-nek üzenem, hogy igaza van, én is a pálinkát imádom, de nem nekem lesz :D a hugom meg utálja a páleszt :D

az italshoplinkes_: a nem igazán tudom hogy örülne rózsaszín vodkának, mert nem egy barbibaba XD de a link nem rossz :D

a xenia pedik vodkalikőr, az nem igazán az ízlése :D de azért köszi a válaszokat

2013. szept. 28. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Gumicukrozd meg neki a Finlandiát! Olcsóbb, mint amit akartál, finom, eredeti és mindenkinek ízlik. Csak el ne rontsd.
2013. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!