Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Erdélyben mennyibe kerül a...

Erdélyben mennyibe kerül a legolcsób, legtrébb, ocsmányabb vodka, sör, bor stb. a boltokban?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek, de házipáleszhoz sajnos nem fogok tudni hozzájutni. Érdekel ár, térfogat és százalék is! Ár lei-ben!

Ha van 37-41 fokos vodka, fél literes 14.50 lei alatt, 7 decis 20 lei alatt vagy literes 29 lei alatt, írjatok!

Ha 17% körüli van feleennyiért, akkor is!

Tavaly láttam fél literes tisztaszeszt, 95 százalékosat, az most hány lei? Igazán 50 lei alatt érdekel, de akármennyiért van, írjátok!



2013. okt. 9. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

:) Hát én nem vagyok egy nagy szeszmester, de azt tudom, hogy a 3l-es Noroc sör 6 lej 80 bani .

A másik dolog, ami fontos, hogy Oțet típusú bort ne vegyél.

Ugyanis az bármilyen olcsó, hiába hogy szőlő van rajta irtó savanyú, ugyanis az ecet.

2013. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy ilyen érthetetlenül írok, de ma húzós napom volt... ha olcsó cuccot keresel, akkor angrókban is nézz szét... pl. AMK
2013. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

96 % tiszta-szesz ....27 lej/ fél liter

házi pálinka - vegyes gyümölcsből vagy szilvából ...30 lej/ liter

2013. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as!

Hol? Patika? Bolt?

Denaturált vagy sem? (fogyasztásra lenne)

Esetleg melyik város?

2013. okt. 10. 19:57
 5/8 anonim válasza:
A szeszt itt vettük a falúba egy kis boltba ( Hargita megye , Csíkdánfalva ) .....természetesen emberi fogyasztásra alkalmas ( felvegyítve szokták inni ! ) ....mi antibiotikumos cseppet csináltunk belőle sarkantyuka nevű virággal . A házi pálinka ugyancsak jó erős ...itt főzik a szomszédba ( de láttam már házipálinkát 25 lejért is ! )
2013. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van a penny market-ben a Van Pur 10%-os sör ha érdekel 1,99 lej.
2013. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
legolcsobb a gatyarohaszto torkoly
2013. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Végül Van Purt vettem meg tisztaszeszt 35 lejért fél litert.

2013. nov. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!