Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kisebb sörözőkben eladnak...

Kisebb sörözőkben eladnak sört 16/17 éveseknek is? Itt nem veszik annyira szigorúan a korhatárt, hogy személyit kérnek, meg stb?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ez pultos függő

lehet akármennyire ratya hely, ha a pultos betartja a szabályt

2013. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen attól függ milyen a pultus.meg hogy milyen magas vagy.
2013. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
simán adnak
2013. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Hát, 170 cm vagyok, viszont Tescoban nem adtak el sört, de hát a söröző az megint mást..

Veletek fordult már elő, hogy nem adtak el nektek sört?

2013. okt. 20. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Van, hogy nem adják oda, van, hogy zokszó nélkül úgy, hogy totál lerí rólunk (évnyitó után, ünneplőben).


Abszolút pultosfüggő, de szerintem legalább 40% kiadja.

2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Diákmunkában anno én is kasszáztam és inkább elkértem a személyit és ha ki is nézett az illető 18 év felülinek, akkor sem adtam volna ki... mert én cseszek rá...


Amúgy egy két helyen elkérik, volt olyan, hogy egy szórakozóhelyen egyszer elkérték, máskor nem, változó.

2013. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!