Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kevert süti tésztába bele...

Kevert süti tésztába bele lehet a meggyet rakni vagy csak szigorúan a tetejére?

Figyelt kérdés
Összekeverek mindent és bele a folyékony tészta masszába belekeverhetem és így a tepsibe? ..vagy csak össze keverem a és bele a tepsibe és úgy a tetejére a meggyet???(Most kezdtem el sütiket csinálni, mivel cukrászatra megyek és azért kicsit cink lenne úgy menni, hogy nem tudok semmit.Eddig anyuval sütöttünk de egyedűl is helyt szeretnék állni.) 14/L

#sütemény #kevert sütik #poharas sütik #mit és hogy?
2013. aug. 4. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg bele is lehetne keverni, csak akkor az összes lesüllyed a süti aljára. Ha a tetejére szórod (föként, ha elötte kicsit meglisztezed), akkor jobban eloszlik benne, szebb és jobb lesz.
2013. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ :D
2013. aug. 4. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is lesűllyed, ha a tetejére szórom, és akkor is, ha beforgatom lisztbe, pedig állítólag akkor nem megy le.

Nagyon ügyes vagy, hogy gyakorolsz. :) Szívesen lennék a családod helyében. :)

2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is általában lesüllyed mindegy, hogy belekeverem, vagy rászórom. Én is próbáltam már lisztezni is, de akkor is, no nem mindegyik, a többsége igen.Én már belenyugodtam, hogy gyümölcsös sütik ilyenek. a minap sárgabarackosat csináltam, belekevertem a tésztába, mind lesüllyedt az aljára, úgy nézett ki, mintha ott lett volna egy csík lekvár:) elfogyott így is.
2013. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok sutni, nem is erdekel nagyon,de anyukam mindig megforgatja a meggyet porcukros fahejban mielott beleteszi a tesztaba. Nem sullyed le soha.
2013. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!