Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan kell normálisan meginni...

Hogyan kell normálisan meginni a pálinkát húzóra, milyen technikával?

Figyelt kérdés

Azzal nincs baj, hogy megigyam (ha finom) de mikor lenyelem akkor az alkohol párája hirtelen felmegy az orromba és marhára elkezdi csípni én meg csak ott könnyezek tőle.

Mit lehet tenni ennek elkerülése érdekében? :)


2013. okt. 27. 22:26
1 2
 1/12 .figo. válasza:
Sajnos akármennyi pálinkát elfogyasztottam (nem kis mennyiség) még sosem jártam így , ezért nem tudom megmondani mit tegyél ellene :/
2013. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem túl hamar nyelek vagy megszorul a levegő, nem tudom.

De most csak ezért nem akarok kimenni gyakorolni :)

2013. okt. 27. 22:33
 3/12 anonim válasza:
gyorsan lenyeled egybe utána a torz fej már teljesen normális szerintem egy jó kis HP-nál :D
2013. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Így csináld:

Felemeled a poharat, vegyél levegőt, benntartod, lehúzod, utána kifújod a levegőt.

Nekem ez vált be.

2013. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy bent tartom a számban, hogy érezni lehessen valamelyest az ízt, és érezzem az alkohol erejét, majd aztán le, és a számon fújom ki a levegőt.
2013. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Azt elfelejtettem a végén az orrodon fújd ki a levegőt.

2013. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd gyakorlom :D
2013. okt. 27. 23:16
 8/12 anonim válasza:
Ne az orrodon fujd ki a levegot aztan hanem a szadon. :)
2013. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ennek a húzóra ivásnak semmi értelme nincs, ha finom az ital, akkor idd nyugodtan kb. a 1 cl-es kortyokban, ha rossz, akkor ne igyad. Ez a húzóra pálinkaivás csak egy divatmajomkodás, vagy éppen a kaparós, borzadályos cuccon akar minél hamarabb túllenni az ember.
2013. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De nem az volt a kerdes hogy van e ertelme vagy nincsen, hanem hogy ha csinalja akkor hogyan. Mindnyajan csinalunk olyat eletunkben ami mas szamara ertelmetlen. :) Es talan fiatal koraban mindenki ivott igy alkoholt a barataival csak ugy heccbol, jatekbol, megha izlett is neki az ital. :)
2013. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!