Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hárman egy félliteres vodkától...

Hárman egy félliteres vodkától (+2 liter Fanta hígításnak) be tudunk rúgni?

Figyelt kérdés
18/L

2013. okt. 31. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem bírjátok akkor igen.fél literhez kb 2 decit adjatok ha azt szeretnétek hogy maradjon ereje
2013. okt. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18/L és nem tudod?

Hát max. ha nagyon nem bírjátok. Vagy ha vesztek még 2 bort.

2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fél liter vodkától egyedül nem rúgok be :)
2013. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek már. 3 lány betud.
2013. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha nem esztek elötte akkor tuti hogy megérzitek
2013. nov. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem esztek előtte, viszonylag gyorsan isszátok, hirtelen meg fog ütni, jó kedvetek lesz, de berúgni biztos nem fogtok. 3 lánynak kéne legalább 1 liter (6-6-6 feles), ami 1,5-2 óra alatt bekortyolgatva eléggé becsiccsent. Berúgtok, de még akkor sem fogtok padlón fetrengeni.

Ha még nem ittatok előtte, nem volt jó pár részegen átmulatott este, nem vagytok bulizósak, akkor elég 0,7-es is. Max. megisztok rá 1-1 sört.


Én barátnőm 50 kiló, én 2x annyi. Nem sűrűn járunk bulizni, 4-6 hetente 1x. Ha megyünk szórakozni, ketten FELEZÜNK egy 0,7-es töményet, én sörrel, vagy szórakozó helyen vásárolva bepótolom a maradékot ami nekem kell. Viszont ennyitől (3,5 deci) ő sem lesz csatak részeg, de eléggé jó kedvre deríti.

2013. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-Nem-
2013. nov. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!