Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Idén télen lesz meggyes barna...

Idén télen lesz meggyes barna Soproni?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem látok sehol pedig imádtam :) Idén télen nem lesz?

2013. nov. 18. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Igyál inkább málnaszörpöt, ha már a sörivás nem megy.
2013. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.. Sajnálom, de én nagyon szerettem a meggyes barna sört és nem érzem gáznak vagy férfiatlannak.
2013. nov. 18. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én láttam egész nyáron is. :)
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyáron én is láttam pár helyen(pedig elvileg úgy harangozták be mint téli kiadást), de mostanában nem látok sehol sajnos..
2013. nov. 20. 21:44
 5/7 anonim válasza:
49%
Férfiként gyanakodtam a gyümmölcs ízesítésű sörre,de egyik alkalommal -csak ilyen volt a boltban-vettem egy dobozzal.Mit mondjak,se nem sör,se nem üdítő!Azt hiszem első az utolsó volt nálam,nagyon nem ízlett!
2013. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

JUjj, ráadásul fiú vagy és úgy keresel meggyes sopronit. :/

Én ha fiú lennék csak akkor innék ilyet, ha bebuzulnék.

2013. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát istenem, lőjetek le, milyen már hogy egy férfi ilyet iszik?? Szerintem ez nagyon korlátolt látásmódra vall, ha valakinek rendben van az önbizalma az nem fogja ettől gáznak érezni magát.
2013. nov. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!