Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezen a héten beteg voltam,...

Ezen a héten beteg voltam, hasmenésem volt. Ma estére elhívtak bulizni. Kérdés: az alkohol elrontaná a diétám? Vagy van olyan alkohol, amelyik nem?

Figyelt kérdés
Vitaminokat szedtem és diétáztam, nem szedtem gyógyszert. ma már egész tűrhetően vagyok, legalábbis eddig nem f0stam. :D Szerintetek?

2013. nov. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Most ebéd előtt igyál meg egy pohárka tiszta-pálinkát, tehát nem konyakot és hasonlót. A pálinka fertőtleníteni szokta a bélrendszert. Egyrészt. Másrészt estig kiderül, hogy egyáltalán elmenj-e a buliba, vagy úgysem éreznéd ott jól magad, mivel esetleg semmit sem bírna a gyomrod elviselni.
2013. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Menj el, legalább röhögtök egy jót, amikor mindent összefosol.
2013. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Nincs itthon pálinka. :\ Whisky van meg bor, és állítólag a vörösbor jó a gyomornak. :) De nem feltétlen hasmenésre.. :D Szóval felejtős. Nem tudom, mi legyen akkor...

2. Először téged foslak le.

2013. nov. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!