Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mondanátok vicces/tanulságos...

Mondanátok vicces/tanulságos sztorikat ami veletek vagy valakivel történt meg részegen?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én konkrétan már nem emlékszem.. de mesélték hogy a focipálya közepén énekeltem a pálinka dalt.. :D

aztán a másik szitu mikor mindenkinek köszöntem és integettem meg énekelve mentem és neki álltak pisszegni hogy maradjak csendben mert azt mondta valaki.. én meg osontam.. (már ahogy tudtam.)

Akkor volt olyan is hogy a kapubejárónkban egy barackra azthittem hogy tojás, fel akartam venni és neki mentem a kapunak..(anyám végig nézte..)

A volt pasimnak meséltem el hogy az új barátom milyen aranyos meghogy ő legalább tudja használni a farkát meg a száját sőt még a kezét is.. (mutogattam és integettem közben.)

Lekomáztam egy buszsofőrrel.. erre nem emlékszem nem is tudok róla semmi extrát..

Fel ugrottam egy zenekar mellé a színpadra és megkérdeztem egy lent lévő csajt hogy hol vagyok..

Háát hirtelen ennyi..:D ezek ezen a nyáron történtek.. leirva nem vicces de konkrétan röhögtem(+hánytam) mikor elmesélték..:D

2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vicces dolog nem rémlik, de tanulságos igen: Sörözőben a pissoir tetejére ment a róka, és elsunnyogtam, nem szóltam a pultosnak, hogy adjon egy felmosórongyot. (féltem attól, hogy kiraknak) Tanulság: Nem iszom többet gagyi piát. (Lidl-es Unikum/Jäger-utánzat.

Na meg kellően beállva, ha nem vagyok álmos, akkor átmegyek filozófusba. De ez nem vicces, bár tanulságos lehet. És egy rendezvényen talál erre partnert az ember.

2014. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na meg bevertem a fejemet a biciklipedálba, valaki segített kinyitni, de mondta, hogy ne üljek rá fel! De mivel simán fel tudtam ülni, és az első 20 méter is simán ment, ezért rajta maradtam, és sikerül hazaérnem, de eléggé kihagyott az agyam, így félig teleport volt, holott nem ittam 5-6 deci bornál többet. (Csak az evés maradt el, azaz minimális volt.)
2014. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
széthánytam a könyvtárt.:D
2014. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!