Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajándékba milyen whiskyt vegyek?

Ajándékba milyen whiskyt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami nem olyan hú de drága de nem is gagyi.

És nem kell utána sokat mászkálni

Köszi


2013. dec. 1. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyannak adnám akinek a kedvenc itala...
2013. dec. 1. 21:38
 2/7 Whitzerai válasza:
akkor ne vegyél. Ha nem tudod a kedvenc márkáját, akkor ne is próbálkozz. Ha nem azt veszed, amelyikért odavan, egy közepes mosolygás lesz a jutalmad. A whiskey nem olcsó, és aki szereti, annak NAGYON nem mindegy, hogy melyiket issza...
2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja...
2013. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

Mennyi a húdedrága? 6 ezer? 10 ezer? Nem mindegy...


Mászkálni muszáj lesz utána, mert ha nem italkerben veszed, akkor 6 ezerért is csak egy Jack Daniel's-t kapsz, ami épp nem egészen gagyi, de arra még érvényes az, amit az első mondott. Jobb italkerben 5-6-tól felfelé vannak olyanok, amik annak is finomak, akinek nem az a kedvence.

2013. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hú de drága... ami 20 ezerbe fölött van olyan 15 ezer ig gondoltam. Nem tudom melyik a kedvence csak azt hogy szereti. Olyan kéne amivel nem lehet mellé lőni.
2013. dec. 2. 11:50
 6/7 Phoney ***** válasza:

Ilyenkor a legbiztosabb egy egyszerűbb malátawhisky, ezek szinte minden whiskykedvelőnek ízlenek. 10-15e környékén ilyenek pl:


Bushmills Malt 10 (vagy 16)

Cragganmore 12

Glenlivet 15

Glenfiddich 15


Nem malátawhisky, de hasonlóan „ízlésálló”:

Blanton's Special Reserve (zöld címke)


Google-ön rákeresve találsz helyeket, ahol meg tudod ezeket venni, hiperekben a többségük nem jellemző (vagy nagyon drága).

2013. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami bourbont, általában az a magyar közönség kedvenc, azt ha nem tetszik neki be tudja keverni.

A Jack, John, Jim triót hanyagold, bár az utóbbi kettőnek vannak jó változatai. Nem vagyok hipster, de azok már nekem is mainstreamek, pedig jó, ha egy évbe annyiszor iszok whiskyt ahány lábujjam van.

2013. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!