Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajándékba vennék egy üveg...

Ajándékba vennék egy üveg glendronach whiskyt. Szerintetek ezt megvegyem?

Figyelt kérdés

[link]


ezt szeretném, de bizonytalan vagyok.

Gondolkodtam egy üveg J&B-n is de félek, hogy nem ízlene az illetőnek. Szerintetek?


2012. febr. 17. 15:34
 1/1 Phoney ***** válasza:

Nagyon jó whisky, szóval ha ennyit akarsz rászánni, akkor kitűnő ajándék.


Ha viszont csak egy különleges whiskyt akarsz vinni (olyannak, aki egyébként nem foglalkozik drága italokkal), akkor nem érdemes ennyire drágát venned, mivel tapasztalat nélkül elég nehéz különbséget tenni a 10-15 ezres kategóriától felfelé. Ebben az esetben szerintem bármelyik legalább 10 éves single malt whisky tökéletes, akár 8-10 ezer Ft-ért.


Az alap J&B-vel könnyen megeshet, hogy nem lesz nyerő, de a drágábbak (a 12 éves és a Reserve) abból sem lehetnek rosszak.

2012. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!