Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jó áron sikerült házipálinkát...

Jó áron sikerült házipálinkát vásárolni vagy így is lehúzás volt?

Figyelt kérdés
most először vettem kéztől házipálinkát vidéki környezet, egy környékbeli pálinkafőzőből származó almapálinka 50%os 1 liter, (ahogy megméregettem lehet hogy elcsalt kb egy decit de már ennyin nem fogok problémázni) kétezer forintért. nem vagyok nagy pálinkás, de laikusként ízre sincs gond vele. megérte, vagy lehúzás volt?
2013. dec. 3. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok az két rongyért, pláne ha normális.
2013. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehúzás, kivéve ha koszos rohadt gyümölcsből készült. Ez így is elég olcsó. Persze számla nélkül...
2013. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nàlunk 1liter 1000ft de kaki is van benne
2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg fél kiló cukor:)
2013. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat azert jobb palinkak 4ezerforintnal kezdodenek, de ha nem rossz akkor persze hogy megerte
2013. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!