Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell inni a felest?

Hogy kell inni a felest?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a különbség, hogy ha egybe lehúzod, vagy szintén egybe csak 2-3 kortyban iszod meg. Tényleg jobban beüt ha egybe ledönti az ember? Vagy ez csak simán macsóság kérdése hogy te egybe ledöntöd... ?

2013. dec. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfiasság csak.
2013. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha kisebb kortyonként iszod, több ideig megmarad, sokáig érzed az ízét. Ha egy kortyban megiszod, akkor hamar elmegy az íze, de ha nem szereted annyira, legalább hamar túl leszel rajta...
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te, amikor buli van én kb. 2cent pálinkát iszom egyszerre, de abból pontosan annyiszor hogy jól essen. Találkoztam már emberrel aki megszólt érte h nem vagyok ember blabla, na én még simán élveztem a hepajt mikor ő már telefonált a porcelán kagylóba. A nap végén én is annyit ittam mint ő, szóval érted... meg még ki is rakta... pazarlás :) Ha televerik a poharat én kettőben iszom meg, kortyolni utálom.
2013. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
Főleg annak a kérdése, hogy az ember többé-kevésbé élvezhetetlen röviditalokhoz van-e szokva, és ezért szokása-e féldecinként lesatuzni, mint a mérget. Az más kérdés, hogy erre a burkoltan alkoholista szokásra egyes körökben a „férfiasságban” keresnek igazolást (aminek mára egész hagyománya alakult ki), meg az is, hogy ezzel minőséginek lehet képzelni azt a nemisolyanjó italt („nem rossz, csak gyorsan kell inni”... feltűnő, hogy ha valakinek lehetősége van tényleg jó rövideket inni, akkor jellemzően leszokik a satuzásról.)
2013. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tarkóra kell csapni. Ha kortyolgatod - ugyanolyan mennyiség - jobban megárt egyébként. Legyen 0.5 deci, ne egy - két centi, azért kár összekenni a poharat. Lecsapva is érezni az aromát, csak ne legyen jéghideg, és legyen erős, 37.5 fokos ital nem pálinka. Hozzá sör kísérőnek. Ez egy újfajta sznobéria, ízlelgetni, öblögetni vele.
2013. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ha nem húzom le gyorsan akkor hányingerem lesz a nem tudom hanyadik feles után a rossz íz miatt. Ha viszont jóízű az ital, akkor lehet kortyolgatni.
2013. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olcsó töményt jobb minél hamarabb lehúzni, de egy legalább 10 ezer forintba kerülő italnál már érdemes kortyolgatni.
2013. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!