Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hónapos a babám. Szoptatom...

Két hónapos a babám. Szoptatom. Hétvégén szülinapra megyek, meg lehet szerintetek inni egy kis felest? Ha ezzel ártanék a babómnak, akkor természetesen nem fogok. Véleményeket kérek, nem leszólásokat!

Figyelt kérdés
Ettől kicsitt oldottabb lennék, persze a baba most a legfontosabb.
2012. márc. 13. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
1től semmi bajod nem lesz, egészségedre. Persze ne szopi előtt :D
2012. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

inkább ne. És főleg ne felest.

Ha már valamit akkor egy korty bort vagy sört. De ne pálinkát.

2012. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
kedves első, nem neki lesz baja. Az anyatejnek
2012. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Hangsúlyozom, én nem tenném, de ismerősöm úgy ment bulizni, hogy addig lefejt fagyasztott tejet kapott a baba amíg anyukából ki nem ürült a szesz. Persze amikor felkelt buli után fejt többször és kiöntötte.

Ha van fagyasztva tejed esetleg így meg lehet oldani.


Bár ha tényleg csak egy picit iszol, és az egy feles tényleg csak egy feles, akkor szerintem annyi simán belefér. Én ittam egy-egy korty krémlikőrt anno.

2012. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem innék felest, az biztos.
2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne igyál felest, ha inni szeretnél akkor inkább jó minőségű vörösbort egy fél pohárral, azt még ajánlani is szokták az orvosok.
2012. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A sör jó tejtermelésre, ez biztos. Okés, hogy alkoholmentes, de régen, anyukám szoptatás alatt rendszeresen rendes sört ivott, mint mindenki akkoriban, és nem lett semmi baj sem. Felest azért semmiképpen, az nagyon erős.
2012. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz feles alatt?

Nem mindegy, hogy jó erős házi pálinkát, vagy egy lényegesen gyengébb krémlikőrt.

Pálinkát vagy bármi hozzá hasonló erőset semmiképp ne igyál!

A vörösbor sokkal jobban hangzik egy fél pohárral.

Vagy ha már mindenáron felesezni akarsz, akkor tényleg valami könnyű likőrt, ami nem erős! És max egy koccintásnyit.


Vagy pedig tényleg fejsz le tejet, és amíg italozol, és amíg az kiürül belőled, addig azt kapja a kicsi.

2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Feles alatt gondolok például egy viszki kólával, azt szeretem. Látom megoszlanak a vélemények. Nem tudok fejni, de annyit nem is ér az egész. Lehet kihagyom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre! Volt egy válasz "felest, anyám". Na ezt kértem, hogy az ilyenek kíméljenek! De azért csak megtalálnak. Ettől még nem vagyok szerintem rossz ember, mert megkérdeztem. Amint láthatod a baba számomra a legfontosabb. Kíváncsi voltam, hogy ennyi beleférne-e.
2012. márc. 13. 18:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki. Minden alkohol átmegy a tejbe, legyen ez vörösbor, krémlikőr, whisky-cola, tökmindegy. Utána minimum 1 szoptatást ki kell hagyni, és azt lefejni. Szerintem nem ér meg ennyit.
2012. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!