Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka+energiaital hogy is van ez?

Lee12 kérdése:

Vodka+energiaital hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Most olvastam utána és azt írták hogy az energiaital nem gyorsítja a felszívódást.magyarul nem baszol be tőle gyorsan,csak arra jó hogy elvegye a vodka ízét és így többet tudj meginni.Viszont nekem eddig mindenki aztmondta hogy azért jó mert hamar hat.hogy is van ez akkor?
2014. jan. 1. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szénsavasság biztosan segíti a felszívódást. A többi pedig nem hiszem, hogy túlságosan hozzájárulna a berúgáshoz, maximum olyanokra tudok gondolni, mint a koffein vízhajtó hatása. Egyébként ennél elbaszottabb és önmérgezőbb dolog nincs mint a tömény + energiaital.
2014. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az olcsóbb enegriaitalok amiket 1,5 literesként árulnak csak lónyál redbullból meg nem fogsz annyit venni hogy ártson...
2014. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy,hogy a szívedet ba...ssza szétt...
2014. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tömény italokat azért keverik, hogy a nokedlik is meg tudják inni. Semmi köze a felszívódásához. A szénsav miatt egy kicsit jobban a fejedbeszáll, de ha többet iszol, akkor úgyis mindegy.
2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen sajna nokedli vagyok meg úgy általában a mai fiatalok:( de töményen nem csúszik le.2 havonta 1 szer innék ilyen kombot, azért az nem olyan durva(meg alapból is elég idős vagyok hogy eldöntsem)

Ha pezsgőt is hozzáöntök akkor full moon koktélt kapnék. Viszont arányokat figyelembe véve akkor 1,2 literes löttyöt kapnék amit nehéz meginni mert rohadtsok(0,2 vodka.0,4 hell. 0,6 pezsgő)

2014. jan. 1. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
gyökér,ugye tudod hogy együtt nem fogyasztható..ráis van írva a szaros energia italos dobozokon...de igyad,csak nyugodtan.neked való!
2014. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ne igyál ilyen szarokat, mer tönkrecsinál
2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Phoney ***** válasza:

A szénsav gyorsítja a hatást, de ha csak emiatt innák, akkor bármilyen üdítő jó lenne hozzá.


Azért isszák így, mert a koffein „védelme” alatt sokkal jobban be tudnak rúgni, mielőtt kidőlnének, és később is fáradnak el. Ezzel az alkohol- és koffeinmérgezést egyszerre kockáztatják, meg amúgy is sokkal jobban szétcsapják vele magukat, mint simán alkohollal.

2014. jan. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért írják rá az energiaitalokra, hogy ne fogyaszd alkohollal:

1. mindkettő vízhajtó

2. később dőlsz ki,emiatt durvább lesz a másnaposság.

3. a taurin alkohollal reagálva mérgező vegyületet alkot. (Ma ezért taurinmentes az energiaitalok 99%-a)

2014. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es

Mi van??? Mesélj kérlek erről a taurin + alkohol méreg kombóról, mert ez nekem kimaradt. Egyrészt azért taurin mentes ma az italok nagy része, mert megadóztatták a taurint, és gazdaságosabb nem használni (és nem pedig a mérgezősége miatt). Egyébként ha ma nincs benne taurin, akkor ez nem is ellenérv. De erről a mérgező dologról linkelhetnél valamit, mert elég hihetetlenül hangzik.

2014. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!