Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ebben a szituációban 1 euróból...

Ebben a szituációban 1 euróból tudok venni egy doboz sört?

Figyelt kérdés
van itthon 20-10-5 és 1 centesekből megmaradva egy kis aprópénz kereken 1 euró. nem vagyok hülye meg tudom nézni mennyit ér nem is azért kérdezem csak ebben a kisvárosban 1 hely van hol tudnék vele fizetni egy Spar. nem tudom ezek a boltok mennyire húzzák le az embert ha euróban fizet, válthatják olyan rossz áron hogy ne jöjjön ki belőle egy olcsóbb dobozos sör? (amik asszem 140-180 ft között vannak)
2014. jan. 9. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a kassza fölött mindig kivan írva,mennyi náluk az euro(legalább is nálunk)
2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

altalaban az eurot elfogado boltok is csak papirpenzt fogadnak el, fempenzt nem. Ha bevaltjak akkor 300 helyett olyan 250 ft koruli arfolyamon.


de szerintem vard meg amig kijossz, aztan vegyel belole sort kint, boltban egy euro alatt lehet talalni dobozos sort )

2014. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így tudom, hogy csak papírpénzt fogadnak el.
2014. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm de én biztosra tudom hogy elfogadnak fémet, mert már egyszer próbáltam.és az a szitu hogy nem is lesz lehetőségem máshol elkölteni mivel ez csak ilyen magmaradt kis apró amit még egyszer hozott valaki és nem megyek külföldre ezért gondoltam
2014. jan. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!