Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak szerintem furcsa ha egy...

Csak szerintem furcsa ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés
Kb olyan, mintha egy férfi valami szexis kis női koktélt szűrcsölgetne szívószállal...

2013. dec. 31. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyikkel sincs semmi bajom. Amúgy én nő vagyok és imádom a gyümölcsös söröket. (a "rendes" söröket nem).
2013. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerinted furcsa.

Én is szoktam sört inni.

2013. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán iszom, de nyáron a nagy melegben néha szivesen megiszom ebéd után egy pohár sört. Viszont a bort utálom. Miért ne ihatna egy nő sört, ha azt szereti?

A koktélban meg mi a szexis?

2013. dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
68%
Én is szoktam és nagyon sok barátnőm is. Az a legolcsóbb a bárokban :DD
2013. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Akinek ilyen fogalmak vanak az agyában, hogy "szexis kis női koktél", azzal igen komoly bajok vannak!!!!!!


EZ csak a hülyébbek fejében van, hogy a "férfi" sört meg pálinkát iszik, a "nö" meg liköröket, koktélokat.


Aki értelmes, az nem ilyesmikkel foglalkozik, egy nö ugyaúgy ihat sört, pálinkát is, és egy férfi likört, koktélt, vagy akár üdítöt is.


Egyébként a világ legtöbb részen senkinek sincs baja azzal, ha férfiak koktélokat isznak - lásd: koktélparti!!!

2013. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nincs semmi gond vele, csak be kell tartani a spanyol etikett előírását: úrinő sört csak társaságban iszik......
2013. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egyik se furcsa, mindenki igya azt, amit szeret.

Én sört (főleg barnát és belgát), pálinkát, whiskyt és vodkát szoktam inni (már ha iszom, azért ez nincs minden hónapban, azt hiszem). Nagyon ritkán pedig száraz vörösbort vagy tokaji aszút (kb. az egyetlen édes ital, amit megiszom). Mi köze van ennek ahhoz, hogy lánynak születtem? Az emberek fejében érdekes dolgok vannak, egyesek azt nem értették, miért lettem programozó... Eh.

2013. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem mi lenne a furcsa rajta!

Arról nem is beszélve, hogy nő létemre a kedvenc italom vodka tisztán, whiskey-s pohárból, citromkarikákkal, jéggel, esetleg egy csipet mentollal. Na akkor én biztos nem vagyok nő ugye?

2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem az ilyen előítéleteket.

Én szeretem a sört, a koktélokat is.

Ahogy előttem írta valaki, én is programozó vagyok, minden műszaki cuccot azonnal kiismerek, szőke vagyok, kedvenc színem a rózsaszín, és igen, főzni is tudok.

Viszont a prekoncepciókat nem szeretem.

2013. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőke vagyok, gépészmérnök, nő. Szeretem a jó cseh söröket, a pálinkát és kiválóan főzök. Csatlakoznék az előttem szólókhoz.
2013. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!