Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valentin napra jó ötlet...

Valentin napra jó ötlet egyedien palackozott bort adni férfiaknak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
en jo ötletnek tartom,vagyis en örülnek neki.24/f
2014. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bumbi02 ***** válasza:

Nem.


Ha már valaki ünnepli a Valentin napot, akkor legyen ennél kreatívabb, és személyesebb. A valentin nap nem az ajándékról szól, hanem a párodról.



Hozzáteszem, hogy alapvetően felesleges ünnepnek tartom, hisz akit szeretünk, azt az év mindennapján kényeztethetjük romantikával, nem? Nem kell ehhez külön nap.

2014. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem kreatív ajándék? Elnézést akkor megkérdezhetem Te mit értesz a kreatív ajándék alatt? Én például azt, ha személyre szabott dolgot ajándékoznak, és nem egy boltban vett akármit.
2014. febr. 15. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném mert utálom a bort. Aki szereti annak persze hogy jó ötlet. Én pl vodkát kaptam.
2014. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:

Ebben mi lenne a kreatív? Csak 3 ismerősömről tudom hogy egyedi bort adott a párjának.


Ha már ünnepelni akarja valaki a Valentin napot...Akkor rugaszkodjunk el attól, hogy ajándékot adjunk a másiknak. A Valentin nap szerintem romantikáról kéne hogy szóljon, nem szívalakú csecsebecsék vásárlásáról (vagy éppen bor, csak példa volt.).. Elvinni egy sétára az illetőt, megszervezni egy édeskettest akár otthon, főzni neki valami különlegeset, egésznap kiszolgálni, elvinni vacsorázni a kedvenc helyére, vgy egy különleges helyre.. Néha csodálkozok, hogy mennyire fantáziátlanok sokan az ajándékozásnál, és nem képesek a saját szerelmüknek, közeli családtagjaiknak olyan ajándékot adni, ami teljesen személyre szabott, és hogy sokan az ajándékot csak tárgyi formában képesek elképzelni, az, hogy valakinek élményt ajándékozzunk, teljesen elképzelhetetlen sokaknak.

2014. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól,mert 3 ember is ezt kapta nem azt jelenti, hogy nem kreatív dolog és szerintem vannak olyanok akiknek az általad felsorold példák nem tetszenének, ilyen a párom is (viszont a bornak nagyon is örült, és nem csak a látszat miatt) ;)
2014. febr. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!