Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki fog menni a bor szag az...

Ki fog menni a bor szag az ágyamból és a párnámból?

Figyelt kérdés
az a baj h tnap kicsit sokat iszogattunk és este rókáztam...:S és sztetek estére ha szellőztetem ki fog jönni ez a szag?
2009. dec. 24. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem borszagról beszélsz hanem okádás szagról. Hetekbe telhet mire "kiszellőzik." Ki kell mosni, mert a gyomortartalom savas, a színt is fakítja és az anyagot is károsíthatja.
2009. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a párnahuzatot kimostam meg ami olyan volt de a párnát nem szabad mert nemtom anya mondta...:S
2009. dec. 24. 08:27
 3/5 anonim válasza:
akkor csak áztasd be vízbe, és reménykedj hogy pár nap alatt megszárad ^^
2009. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bor illata és a hányás szaga közt tetemes a különbség. Jól mondta az előttem szóló, sok idő kell, hogy kiszellőzzön. Nálunk a padlószőnyegre adtak rá a srácok egy adaggal, mindent csináltunk vele, de még 7-8 nap múlva is érződött kicsit ... kegyetlen.
2009. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis kimostam mindent inkább az ágyamat felnyitottam és kinyitottam az ablakom is. úgy hagytam kb 2 óráig és kiment nagyon jól :)
2010. jan. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!