Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pénteken nagyon berúgtam. Ma...

Pénteken nagyon berúgtam. Ma vasárnap van, de még mindig megy a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 11:33
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát ha NAGYON berúgtál, akkor normális. Rosszabb esetben 2-3 nap is lehet, mire megint normálisan működnek a beleid. Addig enyhe émelygés, erős étvágytalanság is előfordulhat.


Látod, látod, soha ne igyál többet a keletinél. (Menj a nyugatihoz.) :D

2014. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát soha többé nem iszok..
2014. márc. 2. 11:55
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Dehogynem.... :DDD Nyugi, ezt az érzést hősiesen le lehet küzdeni!
2014. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se igyál soha többet!

De kevesebbet se! :)

2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

``Soha többé nem iszok``

Ha kapnék 1000 forintért minden alkalomért, ahányszor ezt szentül megfogadtam, körülutaznám Európát:)

Nyugi, nekem is mindig megy a hasam, főleg ha bortól rugok be. Nekem az segit, hogy egy napig csak kamillateát fogyasztok 1-1 szelet száraz, vajazatlan piritóssal.

2014. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NSBandita válasza:
51%
Szellemi fogyatékos dolog ilyet kérdezni.Az ivás sem normális.Találhatnál valami értelmesebb elfoglaltságot pl:tanulj vagy edz.És ne védekezzen senki azzal hogy ez kikapcsolódás mert soha nem hallottam hogy valaki berúgott és hű de jól érezte magát utána meg hű de kipihent...
2014. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedet kérdeztem. Ha nem tudsz normális választ adni, akkor minek írsz? te is találhatnál jobb elfoglaltságot, mint ismeretlenekkel kötekedni.
2014. márc. 3. 16:20
 8/9 anonim válasza:
5/7 ! - Akkor az a bor soha nem látott szőlőtőkét!
2014. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5/8

az mennyivel értelmesebb, hogy fäszságokat irkálsz a gyakorin?

2014. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!