Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az olcsó (300ftos) de üveges...

Az olcsó (300ftos) de üveges bor is kannásbor szinten van?

Figyelt kérdés
Olcsón szeretnénk berúgni, de kannás/tablettás bort nem szeretnénk, akkor inkább a gagyi vodka. Mi a véleményetek azokról a borokról, amik olcsók ugyan, de üvegben vannak? (Dankó, Duna-Tisza menti muskotályos, Lugas)

2014. ápr. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ízre biztos jobb. De a kannás se "tablettás" csak a világ legrosszabb borait öntik össze.
2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamivel kevésbé sz#ar az ízük mint flakonos társaiké, de egyik kutya másik eb. Am a kommersz vodka is ott van a kannásbor minőségi színvonalán...
2014. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb féligmeddig normális bor a Varga.
2014. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dankó tök finom, én legalábbis egyszer vettem édes vörös dankót, és tök jó íze volt. Az más kérdés hogy tele van színezékkel, kb. semmi természetes aroma nincs benne.
2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!