Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szorakozni szerettem volna az...

Szorakozni szerettem volna az utobbi pár alkalommal. Egy -Két pohár után hányingerem van. Másoknak miért nem?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon foglalkoztat a dolog.Nem tudok eljutni odàig hogy érezzem az alkohol hatàsàt,mert Két pohàr utàn undor öklendezés kap el.... Régen ha akartam berúgtam és utàna volt hàny ingerem nem előtte.(ritkàn iszom alkoholt)

2014. ápr. 6. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szoktál inni? Ettél előtte? Ha éhgyomorra iszol, nyilván szarul leszel. Ne igyál töményeket, hanem olyat, ami esetleg finom, jó ízű.
2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez, régen csak másnaposan voltam rosszul, most meg a rövideknek a szagától is hányingerem van.. Nekem az segített, h olyanokat iszok, amin kicsit se érezni az alkoholt: ciderek, néha sör, gyenge koktélok.. Elég rossz, mert elég sokan képtelenek felfogni, hogy ha erősebbet iszom, egyszerűen kihányom, és erősködnek, hogy igyam csak meg a tequilát, de megtanultam lesz*rni. Ja, meg amit az előző írt, hogy egyél, ha eszem ivás előtt, meg lefekvés előtt is, néha iszogatás közben is rágcsálok, már sokkal jobb a helyzet :) egyszer rákérdeztem egy dokinál (gasztrós volt), azt mondta nagyon egyszerű a megoldás, ne igyak alkoholt...
2014. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem jutok elodàig.. mert a gondolattól vagy az üvegtől is hànyingerem van.Probàltam màr enni-és nem enni iszogatàs közben akkor sem volt jobb!Nem mondhatnàm hogy ilyen " fajta" lennék,mer ittam màr egy pàrszor teljes lerészegedésig.
2014. ápr. 8. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha velem lenne ez engem is rohadtul idegesítene, de ennek ellenére azt kell hogy mondjam, hogy jobb lenne ha így lennék, mert nem egy olyan bulin túl vagyok ahol rengeteg pia lement pár óra alatt és csak a 15-20 adag körül hánytam, és szörnyű rossz volt. Próbálj sört inni, az finom is, meg attól nem kúrsz be könnyen mert nem lehet olyan gyorsan inni.
2014. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!