Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Inni több értelme van mint...

Inni több értelme van mint cigizni?

Figyelt kérdés
Persze nornalisan max 1 üveg bor péntekenként.

2014. ápr. 6. 15:12
 1/9 anonim válasza:
84%

hát ha inkább a májad pusztításának látod több értelmét mint a tüdőd tönkretételének...


Szerintem egyiknek sincs értelme

2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inni olcsóbb.
2014. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nagy mennyiségben egyik sem jó.

Szerintem egy embernek egy egész üveg bor egy napra baromi sok.

2014. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás, ha tartod a mértéket nem káros, ellenben vezetés közben lehet dohányozni.
2014. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális minőségi borról van szó,és nem "húzóra v. egy ülő helyben coopos kólával megivásról" akkor az még akár egészséges is.

1-2 pohár (2-4 deci) kereken egészséges,viszont a 600ft/2 liter koccintós húzóra ivás már más tészta,egyrészt a májnak sem izlik,másrészt ízben is különbözik!

2014. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ mit akarsz cigizni:DDD

viccet félretéve igen,én sohasem cigiztem,és nem is fogok,piáról viszont ezt már nem mondhatom el:D

2014. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta hogy olcsóbb az ivás mint a cigizés, na most ez nem teljesen igaz, ez csak attól függ, hogy milyen gyakorisággal teszed azt és mit iszol/szívsz. Abban viszont egyet értek hogy több értelme van inni, én néha részegen cigizek is, de igazából semmi jó nincs benne szerintem, akik szívják általában azért szívják mert megnyugtat, de nagyon könnyű hozzászokni, és később már ingerült leszel csak azért ha nem szívhatod, tehát elég szar. Alkoholra azért valamivel nehezebb rászokni, és alkalmakkor jól esik kicsit berúgni, hetente egy üveg bor szerintem nem az a túl vészes kategória, még akkor sem ha egy nap iszod meg, és még annyira nem is drága ha megfelel az 1000Ft körüli bor, annál olcsóbbat nem nagyon javaslok, mert abból még az egy üveg is káros. Tehát a válaszom végül is az hogy igen több értelme van inni mint cigizni.
2014. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A piától jó kedved lesz, bölcs leszel, énekelni támad kedved. A cigi ezzel ellentétben semmi pluszt nem ad, csak szörnyű bűzt. Eleinte még élvezhető a cigi, de pár doboz után nem a cigi okoz élvezetet, hanem a hiánya idegességet. De ha hétvégenként borozol (azért egy liter az kissé sok), akkor jobban jársz. Bár a májadnak nem teszel jót vele, ha berúgsz. (1-2 pohár még elmegy)
2014. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb különbség az, hogy ivásnál, ha van önfegyelmed, akkor könnyebben tudod tartani a mértéket. (Sajnos ez nem mindenkire igaz!) Ciginél viszont, mivel akár meló közben is rágyújthatsz (cigiszünetben legalábbis), ezért nagyobb a kísértés.
2014. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!