Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jack Daniel's vagy alap...

Jack Daniel's vagy alap Bushmills?

Figyelt kérdés
Havonta összejövünk ismerősökkel egy kocsmában, ahol nem valami széles az ital választék. Ti a fenti két whisky közül melyiket ajánlanátok. A Jack Daniel's elmegy nekem, Bushmills-t viszont még nem kostóltam. Hozzáfüzzöm még, hogy a sima Jamesont nem szerettem.

2014. ápr. 10. 18:07
 1/1 Phoney ***** válasza:
58%
Hasonló színvonal, teljesen eltérő stílus. Ha már úgyis kocsmában vagytok, nem veszítesz semmit egy pohárral. Az alap Bushmills hasonlít a Jamesonre (mindkettő ír blended whisky lévén), de én pl. mindig is jobban szerettem, mint a Jamesont (vagy akár a Jack Daniel's-t).
2014. ápr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!