Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor fog javulni a helyzet?...

Mikor fog javulni a helyzet? Nem iszok soha, de ma ittam kicsit.

Figyelt kérdés

Szóval ma összejött a család, nem szoktam semmit sem inni, de ma ittam 2 felest, meg egy sört.

Részeg nem vagyok, de hányingerem van.

Mikor múlik el kb 4 órája ittam.


2014. ápr. 19. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reggelre semmi bajod se lesz.
2014. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha lefekszem forog velem a világ, valamit lehet tenni?

Van valami ami csökkenti a hatását?

2014. ápr. 19. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Valami keveset egyél. Aztán dőlj le, és relaxálj egy kicsit.
2014. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az már megvolt most próbálok pihenni...

Az elmúlt 30 perchez képest már kicsit jobb.De az miért van, hogy se részeg, s még kicsit sem látszok ittasnak, egyenesen tudok menni, semmi látható jele nincs, de mégis szarul vagyok

2014. ápr. 19. 21:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt ilyen, de az 1 sör után, nem éhgyomorra ittam, ahogy most sem
2014. ápr. 19. 21:15
 6/12 A kérdező kommentje:
De mégis, olyan szarul vagyok, hogy ha lefekszem tuti hánynék. Soha nem szerettem az alkoholt, nem is fogom
2014. ápr. 19. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyál meg egy jó nagy pohár hideg vizet.

Nem olyan sok ez a pia, már múlik a hatása. A vízhajtó hatása elég erős, azt pótold, és nem lesz baj.

2014. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors, s hasznos válaszokat
2014. ápr. 19. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Kár volt keverni a kétfajta szeszes italt. Most már csak az idő, meg némi kovászos uborka tud segíteni.
2014. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni, igaz hogy kicsit el késtem a válasszal de azt kell hogy mondjam hogy egyrészt a víz tényleg jó, másrészt ha legközelebb így leszel a piától, akkor próbálj meg hanyatt feküdni, nekem ilyenkor az szokott beválni. Amúgy mindig hason alszok de ilyenkor ha hason fekszem a gyomrom megnyomódik és azért lesz hányingerem, hanyatt viszont nem szokott lenni, csak hogyha atomrészeg vagyok.
2014. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!