Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kozel (magyar) vagy Staroprame...

Kozel (magyar) vagy Staropramen vagy Soproni Fekete Démon a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 16:06
 1/6 intrepid ***** válasza:
Pont a kedvencemet nem írtad, a Soproni Világos-t. A Démon túl erős nekem, a Staropramen kesernyés, (nekem) a Kozelt meg nem annyira ismerem, hogy határozott véleményem legyen róla.
2014. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Staropramen! Igyál meg egyet aztán valami magyar sört utánna. El sem hiszed milyen különbség elsz a kattő között. Pl. egy Sopronit. Mintha vizet innál utána.
2014. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Staropramen
2014. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Staropramen meg a Pilsner Urquell is is tehát a minőségi cseh sörök általában durván keserűek ha iszol utána Magyar sört valóban vizezett szarnak tűnik, ezen 3 közül szerintem is a Staropramen a legjobb de általában a legdrágább is.
2014. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy a Soproni 1895 a jobb szerintetek?
2014. ápr. 22. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért mosod össze a barna és világos söröket?

Hangulatfüggő.

Egyébként 200Ft körül van a Staropramen, tehát nem drágább mint a magyar!

Az 1895 finom sör, ízesebb mint a sima világos, talán még kukorica sincs benne.

2014. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!