Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen volt az első berugásoto...

Milyen volt az első berugásotok? Hogyan történt? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
esetleg még azt szeretném megkérdezni,hogy a szüleitek hogyan fogadták? 15/F

2013. máj. 5. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17 voltam, egy baráti összejövetelen történt, fél üveg fütyülőstől. Hányás, képszakadás. A barátok hívták a szülőket, ők vittek haza, nem laktunk messze. Jól kiröhögtek, hogy milyen is béna vagyok, de persze ápoltak, segítettek, vigyáztak rám. Másnap bocsánatot kértem, hogy be kellett jönni értem, mondták hogy nopara, ők is voltak fiatalok. Azóta eltelt több mint 4 év, kb 3 berúgással gyarapodott a táram még, bár erről a szülők már nem lettek tájékoztatva.
2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bumbi02 ***** válasza:
19 évesen, 1 üveg Finnlandiától és egy fél üveg Jim Beamtől.. Szüleim csak nevettek rajta.: )
2013. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Huszonpár évesen, egy számítógépes partyn, azt hiszem, az volt az első (úgy a kettő alapos közül). Teljesen abnormális volt, mindössze megittam egy fél üveg jó vörösbort, majd megkínáltak egy korty borzalmassal, ami többórás filmszakadást okozott a kötelező hányással, teljesen kultúráltan a wc-ben. Mármint a hely volt kultúrált. Mielőtt beszabadultam. De mégis, nem a partyplace közepén :D. Brrrr. Alapvetően megválogatom, hogy mit iszom, de kínáltak, megkóstoltam. Egy kortyot. Azóta se értem.

Anyám nem tudott róla, hisz partyn voltam.


A másik sem volt sokkal később, de az egy házasuló munkatárs ökumenikus legénybúcsúja volt (sok ember és vegyes neműek buliztak együtt). Ott még alkoholizálásban nem valami gyakorlottan végigkóstoltam a kínálatot... Dupla tequila, házi Bloody Mary (=csak vodka és paradicsomlé, de az előbbi nagyvonalú mennyiségben), egy kis kólás whisky, unikum, tokaji aszú, bizonyára volt sör is és már nem emlékszem, mi... Mindig is optimista ember voltam, de ez nem így működik :D Másnap az ásványvizet is kihánytam, az alkoholt már akkor este.


Azóta ilyen hányós/filmszakadásos eset nincs, kitapasztaltam a határaimat. De eleinte könnyű átlépni őket.

2013. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kb 1 éve történt, 16 éves voltam. Barátokkal mentünk el egy kocsmaszerűségbe és 2 pohár macifröccstől sikerült berúgnom. Persze nem durván, hányás sem volt, sőt először nem is éreztem, hogy sok lesz, csak mikor fel kellett állnom az elég nehezen ment :D Szüleim nem tudták meg, mert mire hazaértem már semmi bajom nem volt.
2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Laci1991 válasza:
14 voltam, és semmire nem emlékszem, de felnőttem 22/F
2013. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15évesen kannás bort ittunk egy szülinapon. Egyik meghívott mondta hogy intéz piát mert tud egy boltot ahol kiadják. Ház hozott egy jó pár flakon vöröset. Először a vendéglátó házába (szülők nem voltak otthon) aztán utcán. Elsétáltunk egy játszótérig, ott már a földön fetrengtem, aztán később haza mentem. Hát ott levették a szüleim hogy ittam. Másnap mondták hogy ezt nem nagyon kéne csinálni.
2013. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

16, 3 deci narancsos vodkától, előtte rendesen bekajáltam, de ez csak annyit ért hogy éjfélre pulóveremen megcsodálhattam újra a vacsorámat. :D

Hazafelé már józan voltam, de a pulóverem állapota árulkodó volt.


19/F

2013. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az első kegyetlen berúgásom 14 évesen volt a nyolcadikas osztálykiránduláson. meghúztam rendesen a napóleon konyakos üveget, meg úgy fél üveg pezsgő lement... a konyak után film szakadás. :D csak mesélték az egészet. de a mai napig nem értem hogy nem hánytam. az osztályfőnököm is csak röhögött az egészen, meg mesélte, hogy lefektett aludni... nem vagyok büszke rá, de azthiszem megkoronáztam ezzel azt a nyolcévet :d
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17, szóval idén szilveszter nem is tudom ittam whiskit,vodkát,vörösbort,házupálinkát, enegriaitalos alkoholos kevert valamit,sört, pezsgőt.. de nem esett ki semmi érdekes.. csak kifeküdtem részegen egy szál polóban az erkélyre és eléggé emg akartam halni..se hányás semmi.. erős szereveztem lehet 17/L
2013. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17 évesen 1 üveg jager 1 üveg whisky 3 emberre pokereztünk jó buli volt és nem hánytam de azóta 1 párszor sikerült...

szüleim nem tudták

21/F

2013. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!