Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen gyakran használtok...

Milyen gyakran használtok esetleges 'ital házhoz szállítást' az internet? Vagy egyáltalán mennyire van forgalma egy ilyen szolgáltatásnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha. Nem is tudtam, hogy van ilyen :)
2014. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Ha ismered a netpincér.hu -t, ahol rengeteg étterem van, akkor látható, hogy van 3-4 ital házhoz szállítás is.

Én magam se rendeltem soha, csak kíváncsi vagyok, hogy ez hogy működik, vagy hogy egyáltalán van-e erre kereslet.

2014. máj. 7. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam régebben, hogy bulira, esküvőre lehet rendelni italt, és visszaveszik azt ami bontatlanul megmaradt. Nagyon hasznosnak tűnt, bár jó esetben egy embernek csak egyszer van esküvője.
2014. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem beszélni magyar? Gondolom van rá kereslet, elég jól megélnek belőle az a pár webshop amelyik kapott az alkalmon pár éve(pl a whiskynet) és már befuttatták a weblapot.
2014. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, én se beszélni jól magyar. :D
2014. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a mi városunkban nincs ital házhoz szállítás, csak kaja.
2014. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm mindenkinek a válaszokat. És úgy tűnik néha tényleg nem beszélni magyar :D

Igen, a netpincér.hu-n úgy tűnik csak Budapesten vannak ilyen ital házhoz szállítók. De a választékuk széles a sörtől kezdve, a borokon át, a töményekig.

Gondolom főleg olyanok rendelnek, akik abban a pillanatban fogyasztanák el.

Csak erre voltam kíváncsi, hogy ilyen szolgáltatást tényleg nap mint nap igénybe vesznek-e.

2014. máj. 7. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

En mar rendeltem. Ha valami draga es kulonleges piat akarok venni akkor szoktam rendelni, mert joval olcsobb mint a boltban. Szerintem jo uzlet, mert nem kell hozza semmi. Keszlet minimalis, ertsd a pinceben tart jozsi mindenbol otot. Es ha valaki neten rendel tole, akkor melobol haza fele menet kiviszi neki. Ennyi. Sztem eleg jo buli ha befuttattad. Vagy pl ha valami kulonleges dolgot akarsz, ok megrendelik vagy behozzak kulfoldrol, rateszik a kis hasznuk, es te megveszed. Ezek szerintem jol mennek.


Letezik az asap bulira rendeles is, de azt nem ertettem soha h ki fizeti meg a tobb ezres felarat ha egyszer olcsobb es gyorsabb lemenni a kisboltba.

2014. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:

Ilyen webshopból kétféle van. Az egyik a rendelés után kihozza a szeszt, mintha csak pizzát rendelnél, csak éppen 2×-es áron a boltihoz képest. Időhiányos milliomosoknak biztos jó.


A másik fajta olyan, mint minden webáruház, ahonnan napok alatt kapod meg. Ezeknél gyakran (nem mindig...) a boltinál is jobb árak vannak, és általában jobb a kínálat is. Ezek nagyon jók olyankor, amikor valamit nem lehet kapni a lakóhelyeden, illetve több üveg esetén futárral együtt is olcsóbb lehet a végösszeg, mint hipermarketben.

De arra is jó, ha pl. a megfelelő időzítéssel a (belföldi) nyaralás helyszínére rendelj több üveget, így olcsóbb és/vagy kényelmesebb.


Az utóbbiaknak valószínűleg elég jó forgalma van.

2014. máj. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!