Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aktív szénszűrőzésnél mennyi...

Aktív szénszűrőzésnél mennyi szén szűrjön?

Figyelt kérdés
van egy kis aktív szenem és az odaégetett párlatom szeretném leszűrni.az jó ha egy kétliteres flakonba kb 2-3 decinek megfelelő mennyiségű aktív szenet odaöntök mondjuk valami anyagba? 10 liter odaégetett párlatról lenne szó.

2014. máj. 8. 10:17
 1/2 gabrincs ***** válasza:

Üdv!


Ez a megoldás csak enyhébb esetekben alkalmazható sikeresen.

Mindenképpen próbáld kijavítani ha már van szén hozzá.Nagy reményeket azért ne fűzz hozzá mert ha sikerül is akkor is csak egy nagyon gyenge minőségű párlat lesz a végeredmény.

DE van egy jó hírem is a szén nem csak az égett ízt fogja megszüntetni.

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak: szükség szerinti mennyiséget használj.


ja és ha a végén mégsem sikerülne, ne keserdj el, keress engem bizalommal. Nagyon finom pálinkáim vannak.

Megeggyezük.

:-)

Üdv:G!

2014. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tagadom most az íze nem érdekel :) vannak fűszerek és aromák.... Szén meg van bőven....Szerencsére nincsen sok szűrni való... :) van nekem is nagyon is finom pálinkám,a szilvámat is rendesen kezeltem magtalanul...(az nem is égett oda )

Köszönöm válaszod!

2014. máj. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!