Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aug.30-31-én Tokajban leszünk...

Aug.30-31-én Tokajban leszünk kiránduláson. Termelői fehérbort szeretnénk venni, kb 10 litert. Környékbeliek?

Figyelt kérdés
Az iskola tantestülete szintén Tokajban lesz és nem szívesen mennénk le egyik pincébe sem a lebukás esélye miatt. Ha valaki tudna rajtunk segíteni, annak nagyon örülnénk. :)

2014. máj. 8. 15:04
 1/7 anonim válasza:
Tokajban szinte minden 3. háznál árulnak bort :) Bárhová bemész tudsz venni.
2014. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Bárhová bemész tudsz venni. "


ja csak ne mondogasd közben,hogy :APEH -os vagyok ))

2014. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Háznál is hivatalosan árulják nagyon sok helyen,zárjeggyel ellátott palackban.
2014. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az egyik gond az hogy 17 évesek vagyunk és gondolom nem mindenhol adják ide a bort.

A másik hogy elírtam a dátumot, nem augusztusban hanem májusban megyünk. De köszi a válaszokat! :D

2014. máj. 8. 21:39
 5/7 zoliba' válasza:
egy a lényeg,hogy ne a főutcán lévő borházakba menj be,mert az drága. kicsit menjetek feljebb a hegy felé,ahol családi picészetek árulnak olcsóbban minőségi borokat.
2014. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoliba' válasza:

egy a lényeg,hogy ne a főutcán lévő borházakba menj be,mert az drága. kicsit menjetek feljebb a hegy felé,ahol családi picészetek árulnak olcsóbban minőségi borokat.

ez tapasztalat,voltam párszor.

2014. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ha átmész a szomszéd faluba Tarcalra ott még olcsóbb és finomabb a nedű :)))
2014. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!