Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyik évfolyam társam berúgott...

Egyik évfolyam társam berúgott az osztály kiránduláson. Részletek lent?

Figyelt kérdés
Na, berúgott, én is csak a haveromtól hallottam. A lényeg hogy már járni se tudott annyira részeg volt, de maga a kérdés: ti mit gondoltok erről hogy 14-15 évesen full részegre inni magunkat ( méghozzá lány volt ) egy iskolai programon? Az hogy én ittam már 16 éves létemre már sört, nem szégyen, anyám is tudja, szilveszterkor, házi buliban más, de egy iskolai dologban, tilosban, fullosan leinni ? Szerintetek az ilyenekből mik lesznek? És a poén az hogy hozzá vetőlegesen normális lánynak számított. Meg miért tehette? El se tudom képzelni... mit gondoltok erről? U.i.: tudom hogy nincs hozzá közöm, pontosabban annyi hogy a lánnyal jó barátságban vagyunk, viszont ez ... nagyon nem szeretem az ilyen részegeskedős ( már k*rv*nak is nevezhető ) lányokat...

2013. máj. 13. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak jó fejnek akart látszani. Persze akkor is meggondolatlan hülyeség. Ha csak egyszer fordult elő, akkor tanul belőle. Remélem.
2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

na, én is berúgtam osztálykiránduláson. nálunk mégcsak tilos sem volt, az o.fő vette nekünk a piát! (hozzáteszem nagyon jófej volt :D) azt gondolom, hogy mindenki maga dönti el mit csinál. és a poén az hogy normális lány vagyok! gondolom azért tette , mert szórakozni kívánt és a tömeg olyan unalmas mint te. u.i.: tényleg nincs hozzá közöd. és nézd meg az értelmező kéziszótáradban a krva fogalmát légyszi. köszi ;)

15/L

2013. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még rohadtul nem k*rva ám, kedves kérdező. Mi az, hogy mi lesz belőle, és anno 14-15 évesen annyiszor berúgtam haverokkal, hogy csak na. Azóta eltelt pár év, azóta sem rúgtam be. Ezt nem lehet így előre megjósolni, egyszerűen hülyeség.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Te ugye valami vidéki faluban élsz, kérdező? Nem bántásból, csak ez a műprűdség ott jellemző nagyon.


Lassan 13 éve lesz, hogy először berúgtam, 13 voltam és abszolút normálisnak ("menőnek") számított az osztályban már 2000-ben is.


16 évesen meg a könnyűdrogok számítanak már bevettnek, nem az a vicc, hogy te már söröztél :DDDD

2013. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%
Hogy-hogy miért tette? Az ember sokszor nem tervezi el (főleg nem első alkalommal), hogy berúg, az egyik pohár adja magát a másik után. És igen, 10 éve is gyakori volt, hogy egy 14 éves leissza magát. És nem, nem lesz csöves k***va valakiből önmagában attól, hogy egyszer leissza magát, sőt, még attól is lehet kétdiplomás, hogy 14 éves korától kezdve éveken át hetente iszik. Persze nem mintha ajánlott lenne, de ne akarj túl sokat levonni abból, hogy leitta magát 14 évesen.
2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az hogy miért k*rva , azt nem írtam le, de fogadjátok csak el
2013. máj. 13. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
oké, te is krva vagy, nem irom le miért, de fogadd csak el
2013. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

16:53, nagyon nevettem koszi!:D

Egyebkent a mi osztalykirandulasunk 10.ben egy alkoholtabor volt konkretan, az osztalyfonokkel az elen. Az teny hogy nem peldas, de miert kene annak lennie? Az osztalykirandulas is KIRANDULAS, attol hogy az osztaly tobbi tagja van ott, nem egy erkolcsi felvonulas. Es habar en is eleg hamar kezdtem ezt az ivas dolgot, mostanra pont kinottem ugymond, es tudom hol vannak a hatarok altalaban. De igen, aki tizenevesen berugott egyszeris, na abbol lesz a sopredek am!:D menjel inkabb tanulni, bizonyara tul sok szabadidoddel nem tudsz mit kezdeni.

19/L

2013. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kur_va aki pénzért árulja magát. A részeg az meg részeg. Nálunk a fél osztály lerészegedett a kiránduláson, még olyanok is akik amúgy nem isznak(sőt, főleg ők, mivel nem bírták). Inkább jó társaságban rúgjon be, mint valami kétes lebujban. Mi lenne belőle? Ami akar.
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!