Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a kedvenc whiskytek?

Mi a kedvenc whiskytek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 21:32
 1/9 Joci_27 ***** válasza:

1 - Chivas

2 - Jim Beam

3 - Johhnie Walker Black Label

2014. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jim Beam! De a Jack Daniels sem rossz.
2014. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem sokfélét próbáltam eddig, de a Glenlivet nagyon bejött, azonnali nagy kedvenc lett. A Glen Elgin is kellemes volt.
2014. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Old Man's, mert olcsó és finom. A Lidlben és az Aldiban pedig szoktak lenni jó whiskyk egész olcsón, most azoknak nem ugrik be a nevük.
2014. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, hogy 2-en is a Jim Beam-et írták. Nálam pont az az egy whisky amit meg nem veszek, mert ami kb. olyan mint az sokkal olcsóbb ami pedig egy árba van vele sokkal jobb. Persze most az alap Fehér címkés Jim Beamről beszélek, a többit nem kóstoltam. Többnyire csak alap whiskyket ittam, mint pl.: A Fehér Jim Beam, Ballantines Finest, Johnnie Red, Jameson, Grant's, Jack Daniel's old no. 7, Black velvet, Canadian Special old.. Ezek közül nekem a Grant's jött be a legjobban aztán a Jack Daniel's, aztán a Jameson, a Johnnie Red és a Ballantines már nem olyan jók, de még egész ihatóak, a Jim Beam white és a 2 kanadai pedig olyanok hogy az első feles után rám jön a hányinger az ízük miatt. Pár hete vettem egy Johnnie Walker Black labelt. Azt hittem hogy csalódni fogok és nem ér annyival többet mint a Red pedig de. Nagyon kellemes lágy íze van, jól behűtve akár húzóra is lehetne inni kísérő nélkül olyan lágy, és az ízvilága is sokkal kiforrottabb mint a 3 éves Rednek. Eddig amiket kóstoltam azok közül messze magasan a Fekete Johnnie a legjobb.
2014. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jack Daniel's.Ballantines,Chivas Regal ;)
2014. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 robex99 válasza:
74%
Ballantines kevés kólával tökéletes :)
2014. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ardbeg, Caol Ila, Johnnie Walker(Gold label)
2014. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh, ardbeg és gold label? Nagyén érdekes, mert nagyon eltérő a két ízvilág. Melyik ardbeg a kedvenced?
2014. aug. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!