Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitöl büdös a sör? Beleszagolt...

Mitöl büdös a sör? Beleszagoltam egy borsodiba és nem értem miért szeretik egyesek a sört. Meg kóstoltam és keserü volt.15/F

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ne igyad, nem mindenki szereti a sört...főleg 15 évesen amúgy se kéne
2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
79%
Majd egy kicst kesobb par ev mulva probald ki hogy total forrosagban mikor kivagy tikkadva, vagy Foci edzes utan belekortyolsz egy jo hideg sorbe hogy fog esni.Akkor kerdezd meg majd magadtol hogy uuu basszus hogy lehet ez ennyire jo :)
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ne mondd meg mit csináljak nem vagy az apám.
2014. máj. 19. 19:33
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nehezen lennék az apád nőként. De most ha valami nem tetszik, ne igyad. Ennyi :D
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Phoney ***** válasza:
60%
Mert van rossz sör, amit megszeretni kb. stockholm-szindrómával egyenértékű (de a legtöbb férfinak sikerül), és van jó sör, ami nem büdös. A jó sörért sajnos itthon elég sokat kérnek, mert pár évtized alatt elhitették a Zországgal, hogy a sör ilyen és ilyennek kell szeretni.
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Látod, egy korty is milyen keserű?!

Mekkora meló litereket meginni belőle?!!!

A nők meg azt hiszik, hogy ez szórakozás!

2014. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mustafa33 ***** válasza:
96%
Kinövöd, nemsokára valami másba is bele fogsz szagolni és nagyon fogod szeretni, pedig gyerekként ma még büdösnek találnád. ☺
2014. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6-os: És az a nő, aki sört iszik?:D
2014. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
én 19 vagyok de még mindig büdös:D
2014. máj. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál hogy a sör nem keserű? Mikor először kóstoltam kb. 10 évesen nekem se ízlett, meg utána sem egy pár évig, de kb. 15 éves korom óta elkezdtem inni annak ellenére hogy nem igazán ízlett, és egyre jobban megszerettem, most már szívesebben megiszom mint bármilyen üdítőt. Nem érzem hogy alkesz lennék, már alkohol nélkül kibírnám szerintem egy évig is de a sörnek annyira megszerettem az ízét hogy 1 hétig nem bírom hogy ne igyak meg legalább egyet.
2014. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!