Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A masszív alkoholivás képes...

A masszív alkoholivás képes az embert fiatalon öreggé változtatni külsőleg? A haverom keményen iszik és duplájára tippelik korban!

Figyelt kérdés

15 éves kora óta ismerem. Most 20 éves. Elég keményen iszik és cigizik is(jó tudom az egyetemisták is buliznak isznak) de most nem azon van a hangsúly, hogy sok-e vagy nem,, hanem hogy 15 éves kora óta ismerem és már akkor is részegre itta magát péntekenként!

De már 20 évesen keményen adja neki! Nem jár már ugye suliba, és heti 2-3x berúg! Többször volt félájult mert annyit ivott.

1 hétig voltam vele nyaralni, egész héten részeg volt!


Az ilyen szintű piálás képes öregíteni az embert? Akik látnak róla fényképet ismerőseim azt kérdezik: "hány éves ez? - 20! 20??? :O Úgy néz ki mintha legalább 40 lenne!"

és ezt már több mindenki mondta...

Mondjuk pár képen tényleg úgy néz ki mint valami kivénhedt rocksztár! :D xDDD



Képes a piálás duplán öregíteni külsőre az embert?

Vagy hülyeség? Csak idősnek néz ki?



2014. máj. 28. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze..
2014. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%

A rendszeres nagyivás jellegzetes lerobbant külsőt ad az embernek, amitől egyben öregebbnek is tűnik, de ha van is valódi öregítő hatása, az nem ilyen látványos.


Ha abbahagyná az ivást, akkor kis idő múlva 30-nak se nézne ki.

2014. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen én is láttam olyant aki 25 évesen legalább 38-nak nézett ki a sok ivás miatt. Meg azok a férfiak akik már kb. 30 évesen elkezdenek őszülni sokszor szintén azért őszülnek olyan fiatalon mert túl sokat ittak meg cigiztek a fiatal éveik alatt, a pia meg a cigi nagy mennyiségben gyorsan le tudja rombolni a szervezetet.
2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol keménydrog, kevesebben szoknak le róla, mint a heroinról.

Legális, meg társadalmilag elfogadott, de nagyon tönkreteszi az embereket. Ezért is isszák sokan magukat halálra, mert olyan természetesnek veszi mindenki a piát.

2014. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:

„Ezért is isszák sokan magukat halálra,”


Itthon az emberek legalább 90%-a fogyasztja. Ehhez arányítva eléggé kevesen isszák magukat halálra, és aki igen, az is évtizedek szorgalmas munkájával teszi ezt.

2014. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több mint 1 millió alkoholista van az országban, ez szerinted nem sok?

Pont erről beszéltem, az alkoholt nem tartják nagy dolognak sokan.

2014. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:

És 7 heroinfogyasztóból is csak 1 heroinista?


Igen, az alkoholizmus komoly veszély, az alkohol pedig keménydrog, nem is akarom ezt vitatni. Viszont elég nagy hülyeség a legveszélyesebb (!) drogok közé sorolni csak azért, mert a nagy számok törvénye alapján sok az alkoholista.


Kb. 7-8 millió szerfogyasztóból 1 millió problémás fogyasztó az szerintem nem valami rettenetes arány a keménydrogok világában...

2014. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!