Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan hogy valakiben az...

Van olyan hogy valakiben az alkohol jókedv, és boldogság helyett rosszkedvű, lehangolt legyen?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés:)
2010. jan. 1. 00:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

(idézek)

,,Egy-két pohár ital egyik alkalommal levertséget és letargiát okoz, máskor (más körülmények között) növekvõ aktivitáshoz és feldobódottsághoz vezethet. Egyesek véleménye szerint az alkohol a világ legjobb szorongás-oldója: oldja a gátlásokat, kellemes közérzetet, jó hangulatot, barátságos viselkedést eredményez.

2010. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van,mindenkire másképp hat

valaki meg álmos lesz tőle...

2010. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
van aki meg agressziv,kire hogy hat..:)
2010. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkiből azt hozza ki, ami éppen a lelke mélyén lappang.
2010. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
69%
En egy bizonyos pontig a vilag legcukibb, legaranyosabb embere vagyok, de aztan eleg, ha valaki rosszul nez ram,e s vadallatta valtozok...de ez azert van, mert tul sok bennem az elnyomott indulat
2010. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én vagy álmos leszek tőle vagy búvalbaxott. Van ilyen.
2010. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyatosan megered a nyelvem :) Mindent beszélek össze-vissza, és egy kicsit túl őszinte is vagyok olyankor. Amúgy viszonylag keveset beszélek. Van egy szintén elég csendes haverom, ő ugyanúgy csendben van, szinte elalszik. Egy ismerősöm aki alapból is full depi, méginkább depis lesz. Van olyan ismerősöm aki énekel, van aki ordibál, és van olyan is aki agresszív lesz az alkoholtól.
2010. jan. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Ez egy rendkívül összetett téma!

Nekem rengeteg személyes tapasztalatom van.

Nagyon sok tényező befolyásolja a dolgot. Például hogy milyen az általános és a pillanatnyi pszihés állapotod, dohányzol-e (ha igen,csak mértékkel!), milyen minőségű alkohol van az italban és mi az (sör,bor,pálinka vagy esetleg ez is-az is) milyen gyakran és milyen mennyiséget iszol, fiziológiás állapot (azaz a szervezeted víz, só, cukor, energia és egyéb tartalékai)

Nekem a legkellemesebb berúgásaim akkor történtek, amikor pár órával előtte sportoltam egy kicsit (nem hullafáradtra!) aztán evés és utána jó társasággal elmentünk sörözni.

Ha rövidet iszik az ember, akkor inkább valami gyümölcslével kell bekeverni. Röviden ennyi.

2010. jan. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben az életemben és boldog vagyok,akkor jókedvem van az alkoholtól,de ha valami rossz van az életemben akkor nagyon bőgök a piától:D
2010. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom alapból hangos, vicces srác, de ha sokat iszik, csak leül, néz maga elé, és egyszer csak elalszik:) vagy azon kapjuk, h rosszul vanXD
2010. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!