Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet rossz társaságba kevered...

Lehet rossz társaságba keveredtem? Vagy normális hogy ennyit isznak körülöttem?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem az évfolyamról a suliból egy sráccal, és elhívott "iszogatni" hozzájuk! Még kezdő voltam a témában, nem nagyon ittam előtte! Tehát Ők "avattak be".


De nekem furcsa, mintha ezek túl sokat innának!

3-4 en vannak(életkor 17-20 között) tehát néha összejövünk 4-5 en. És egyből isznak!

De nem csak úgy finoman, hanem kinyitják a vodkát, körbe adják, mindenki húzza meg, aztán mehet a "buli"!

Dumálgatunk, meg minden, de közben folyton itatnak engem! Félig megiszom a bort a poharamat meglátják, erre: "jajj! üres a poharad! Itt van, töltök még!" De mondom, hogy nene, majd ha megittam!" De csak tele töltik!

Akkor folyton lehúznak egy felest! És róbálom mondani, hogy majd a következő körben iszom én is velük, de bele rángatnak, hogy "jajj, nem lesz sok! Még csak 2. öt ittál, meg egy kis bort/sört! Ez még semmi, Na fogjad hol a poharad?"


Átjött hozzám ez a srác, filmeztünk, majd kimentünk a konyhába inni, meg valami ropit keresni, és bele kukkantott a spájzba, és kérdi: "Nincs egy kis borod?" - Ez alkoholizmus? Délután nálam van, és bort keres... Nincs semmi buli vagy szülinap, vagy péntek, hétköznap kedd délután bort keres nálam... Furcsa szerintem!

Áthívtak bográcsozni, ott mire oda értem, (késtem kb 1 órát) már megittak fél üveg vodkát...

A borgácsozás végére már tök részegek voltak, össze-vissza kelve mentek ki-be a wcre.


Minden történet amit hallok tőlük a "vettünk egy kis bort a boltban, mikor beba...tunk, múltkor ittam abszintot és akkor..."


Nekem ez furcsa! Folyton a piáláson jár az eszük!

Én vagyok túl "jófiú" és minden 17-20 éves ennyit iszik, vagy lehet olyan társaságba kerültem bele ahol az ivás a "szabadidős tevékenység"?

Mert én nem akarom végig inni a fiatal éveimet!

18/f



2014. jún. 6. 17:35
 1/5 anonim válasza:
41%
Ezek mind nyomorultgondolkozású emberek.Aljanéphez tartoznak hozzáNe tekints rájuk barátként.Hagyd őket a fenébe.
2014. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen voltam fiatalon. Ki fogják nőni, én is kinőttem. Fél éve nem is ittam alkoholt.
2014. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Ha zavar mondd meg nekik...te kevesebbet szeretnél inni és kész...egyébként nem feltétlenül normális de nem szoktalan...én 17 vagyok és mi is minden pénteken iszunk...
2014. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamivel több mint 2 éve 17 éves korom óta rendszeresen iszok én is, mondjuk hétköznap nem szoktam csak úgy de hétvégeken elég gyakran elmegyek a haverokkal berúgni, és mi is hajlamosak vagyunk olyasmit csinálni amit leírtál, sőt akár azon túltenni. Fél üveg vodka 1 óra alatt 3-4 embernek nem sok, mi egyszer 4-en megittunk 10 perc alatt egy liter Jägert. A hétvégi bulik beletartoznak manapság a fiatalok jelentős részének az életébe, de ettől még nem feltétlenül alkeszok. Én is volt hogy 2 hónapig nem ittam és kibírtam, és idővel szerintem elhagyja az ember. Az viszont hogy kedden bort keres nálatok az egyik haverod az már utalhat alkoholizmusra.
2014. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy komoly, józan pillanatban el tudod nekik magyarázni, hogy Te nem szeretnél ennyit inni, és ezt megértik, akkor méltó barátok, viszont ha akkor is nyomatják az idióta alkoholista szövegeket, hogy "úgy nem buli a buli" meg társaik, akkor el kell gondolkozni.
2014. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!